Preminah testa i ...

• 21 отговора
    • BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Здрасти!
      Честно казано и аз бях скептик преди няколко дена.
      Работя като WEB програмист от 6 години. Занимавал съм се с подобни системи и сертификати за поверителност, анонимност и т.н. Мога само да ти кажа, че подобни системи са изключително защитени. Информацията, която предоставяш е просто за сверяване на данните (вероятно от картата). По този начин ще предотвратиш това някой друг да използва твоята карта, за да играе в покер залите (за нещастие на мен ми се е случвало, но не с покер).
      Мога да ти дам един съвет - Направи това, което мислиш за добре. Ако не предоставиш - зареждаш си със собствени финанси без бонуса от $50. Това е най-добрият вариант, в случай, че не искаш да предоставяш подобна информация.
      От друга страна, виждам, че доста хора са се доверили на PokerStrategy.com. В това число и немалко жени, а знаеш как са жените относно доверието... =)
      Поздрави и лек ден!

P.S. Браво за теста. Днес и аз успях да го покрия от втория път (колкото и да не вярвах). Сега се мъча да избера зала за игра, от която да получа своите $50.
      Някой всъщност може ли да ми помогне в избора на зала? (Офтопик между редовете - надявам се да ме извините) :D
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Преди да си избереш зала трябва да си избереш покер формата,който ще играеш.Ето как стоят нещата горе долу според мен,когато става въпрос за трупане на Стратеджи пойнтс.
      СнГ и МТТ-най-подходящи са бет365,кейк и пасифик
      ФЛ-Еверест
      НЛ-Фул Тилт и Покерстарс-заради голямото текучество(което означава и повече слаби играчи на ниските лимити).Иначе по принцип за НЛ няма особено оглямо значение към коя зала ще се насочиш.Също така ако си избрал Стратегията на Малкия Стак не трябва да пренебрегваш факта,че някои от залите не предлагат маси,на които може да се сяда с 20ВВ и по този начин стратегията става неизполваема.
    • BorislavIM
      BorislavIM
      Глобален
      Не приемай мнението ми като крайно, но също се чудех коя зала е подходяща. Според мен трябва да избереш някоя от по-големите, като начало, защото има повече действие и винаги може да намериш подходящо СНГ, МТТ или кеш игра на различните покер вариации. Така, че те съветвам да получиш бонуса в Pokerstars, FullTilt или MansionPoker, най-екстремния вариант е EverestPoker, просто защото в останалите зали няма трафик.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Strinski
      Zdraveite, preminah testa za 50$ i si izbrah zala sled koeto... ischakah i mi pratiha mail che trqbva da predostavq presnimana lichna karta ot pred i otzad strah me e da davam takiva dokumenti na nepoznati ... i mi kazaha che ako ne gi predostavq nqma da mi prevedat bonusa ot testa t.t
      Здравей,

Наистина предоставянето на снимки на личните ти документи е необходима стъпка преди да ти изпратим $50. Това е необходимо заради:

1. Трябва да сме сигурни, че имаш 18 години;
      2. Трябва да сме сигурни, че вече не сме ти изпращали $50

Много (буквално хиляди) хора вече са ни се доверили и са получили $50 безплатно от нас. Ако искаш разгледай форума и попитай другите покер играчи от България.

Поздрави,

Станислав

PS: Важно: Писането на български с кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в нашия форум. Надявам се следващият ти пост вече да е на кирилица.
    • Strinski
      Strinski
      Бронз
      Здрасти испратих снимки на личната си карта от 2те страни сега ми остава да разбия рибките по масите :) аииде и дано по бързичко да ми пратите началния капитал , че вече 2 часа чакане ми се струват цяла вечност :)
      Поздрави,
      Стрински.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Strinski,

Доста време ти е трябвало да се решиш. =) Радвам се, че отново си във форума! Успех ти желая по масите, след като получиш началния си капитал! :club:
      Можеш да се представиш и да ни разкажеш повече за себе си в този раздел - Представи се!

Поздрави,
      Ицо
    • Strinski
      Strinski
      Бронз
      Привет Ицо, ще те помоля за съдеиствие, ако може малко да забързаш нещата с проверката на личните данни защото ги испратих снощи вечерта, а още няма отговор от ваша страна.
      Поздрави,
      Стрински.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Ицето май си е в България,а шефовете в Гибралтар ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Strinski,

Проверката на самоличността отнема известно време, до около 72 часа. Нормално е все още да не си получил отговор. Предварително ти благодаря за проявеното търпение!

Поздрави,
      Деси
    • Strinski
      Strinski
      Бронз
      Явно във отдела за обслужване на клиенти цари някакъв малък хаос, защото по една тема ми отговарят 4 различни човека казват ми различни неща правя това което ми казват и след това ми казват, че не ставало така както съм го направил моля разберете се помежду си и нека кореспондирам с 1 човек ако може, защото настъпва пълно объркване 1 ми казва че мога да си закрия някои части от личната карта като пращам снимките пращам ги и получавам отговор от друг, че не ставало така... с извинение доста ме объркахте ...
      Поздрави,
      Стрински.
    • Strinski
      Strinski
      Бронз
      Каква е тази бирукратщина не мога да разбера чесно казано
      1во се мъча да мина теста 1 седмица чета статии гледам, клипчетата, както и да е преминах теста избрах си зала и след няколко дни ми казаха че залата която съм си избрал неставала после си избрах друга зала след 1 ден ми пратиха съобщение как ми е правилния никнеим със интервал или без казах им как ми е точно, след това 2 дена чаках и ми пратиха съобщение че трябва да си испратя личните данни за проверка за да се убедят че не съм престъпник ли някаф незнам, защо точно както и да е Иван от отдела ми каза че мога да си закрия последните 4 цифри от ЕГН-то подписа и номера на личната карта. Закрих ги и испратих снимките след един ден се прибирам от работа радостен, че вече съм освоил началния капитал така чакан от мен и какво да вида друг член на обсужането на клиенти ми казва че така няма да стане защото информацията на личната ми карта не била пълна можело само подписа да си закрия.... каква е цялата тази бирукратщина не мога да проумея, но както и да е ще искате да ми проверите адреса и дали имам 18 години и имената нали? Всичко това се вижда ясно и точно на 2те снимки които съм ви испратил какво точно не сте доволни не мога да разбера ...
      Ваш голям почитател,
      Стрински.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Абе човек такива са правилата,никои не те кара на сила ти сам си проявил желание така че прави каквото ти казват и ще си получиш капитала,ако не те устоиват правилата депозираи сам.И най-важното-Търпение
    • Strinski
      Strinski
      Бронз
      чочиту Прочети пак какво съм написал и тогава пиши ненужните си и не на място коментари.
      Ваш почитател,
      Стрински.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от Strinski
      чочиту Прочети пак какво съм написал и тогава пиши ненужните си и не на място коментари.
      Ваш почитател,
      Стрински.
      Абе всъщност кво съм тръгнал да ти обяснявам?Спасявай се сам.И....дано си получиш капитала
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей Strinski,

Единственото нещо което мога да те посъветвам е за всичките си въпроси, относно проверката на личните данни и началният капитал да се обръщаш към отдела за обслужване на клинети. Те ще отговорят на въпросите ти.

Тук във форума не се занимаваме с проверка на личните данни и потребителски сметки.

Имай малко търпение.

Поздрави,
      Митко
    • Strinski
      Strinski
      Бронз
      Имам търпение но за всеки мои въпрос чакам по 1 ден за отговор.
      Ваш почитател,
      Стрински.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Strinski,

Моля те да не пишеш неверни твърдения във форума свързани с PokerStrategy.com и екипа за обслужване на клиенти.

Позволих си да проверя комуникацията между теб и колегите от ПОМОЩ и забелязах, че твърдението ти:
      Имам търпение но за всеки мои въпрос чакам по 1 ден за отговор.

не отговаря на истината. Направих справка за часа и датата на твоите съобщения и отговорите, които си получил от моя колега Иван. Установих, че най-често получаваш отговор в рамките на 30 минути. Възможно е да се случи да изчакаш 24 часа, за да получиш отговор, но това се става рядко и най-вече заради уикенди, празници и т.н.

Поздрави,
      Станислав
    • Strinski
      Strinski
      Бронз
      StaniSlavI Благодаря за коментара.
      Извинявам се на отдела за помощ бях в тилт :)
      След малко като се прибере брат ми ще снимам пак с тел-а му и ще ви пратя това което искате.
      Ваш верен
      Стрински.
    • Novakov
      Novakov
      Бронз
      Стрински, Стрински...
      Искрено се забавлявам да чета поустове като твоя. Мрънкане, врява, оплакване и всичко това написано адски неграмотно с 1 000 000 правописни и пунктоациони грешки, че и на латиница.
      Какво да ти кажа, разбираемо е PokerStrategy.com да се съмняват, че имаш навършени 18 години. Аз лично и 10 не ти давам :)
      Щом чакаш брат си да дойде с телефона с камерата, явно е, че ти $50 долара не си виждал на куп през живота си и си решил, че сега ще гушнеш голямото богатство от тия тъпанари, но ще трябва да те разочаровам. "Голямото богатство" ще го гушне първия, който седне срещу тебе в някоя от залите, защото съм сигурен, че веднага ще седнеш на маси без лимит и както се вижда, си доста нетърпелива личност, моментално ще опукаш цялата си банка. :D
      Аз ако съм на PokerStrategy.com, не 50 долара, 5 цента няма да ти дам. И на всички такива като тебе. Но всъщност така ТЕ поощряват нас - добрите играчи.
      Така че дерзай, драги ми Стрински, и залягай повече над учебниците по български език и литература, че когато ти обера началния капитал, поне да можеш да ме напсуваш грамотно! :f_biggrin:

Поздрави: Твой Новаков
      хахахахахаха
    • 1
    • 2