Въвеждане на кода за $50 във FTP

• BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Здравейте!
      Днес успях да премина теста и честно казано избрах залата, в която играя от няколко дни - Full Tilt Poker, защото съм свикнал с вида на софтуера, а и визията ми харесва. Също така предлага добро (според мен) поле за развитие за такива като мен - начинаещи.

Естествено, прочетох почти всичко тук относно въвеждането на бонус-кода за 50-тте долара. Най-вече тази тема.

За нещастие, няма отбелязано какво да правим, ако вече имаме създаден акаунт там. И така - имам създаден акаунт от 2 дни в софтуера към сайта. Гледах къде ли не в настройките на профила, но никъде нямам "Referral code", където да въведа PS150. Затова - ако може някой да ми помогне по въпроса какво да направя, ще съм много благодарен!
      Още няколко важни подробности:
      1. Все още нямам активна карта, в която да трупам дефакто парите от покер-залите.
      2. Все още не съм въвеждал нищо по т.1 в pokerstrategy.com (честно казано дори не знам дали трябва да направя това).
      Като цяло е това! Предварително благодаря на отзовалите се!
      Поздрави!

P.S. И още - личните данни на кирилица или на латиница трябва да се попълват? :)
      P.S.S. Сметката ми в банката трябва да е в долари, нали така? ?(
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей BorislavMM,

Трябва да си избереш друга зала за началния капитал, нямаш опция да въвеждаш кода след като вече си се регистрирал без да следваш тези стъпки: цък. Не можеш да си направиш сметка и след няколко дни да решиш, че трябва да е тракната към нас и просто да въведеш потребителското си име. Съжалявам!

Няма проблем да въведеш своите данни при нас на кирилица.
      От страна на нас, ние не ти взимаме пари при никакви обстоятелства, така че сметката ти в банката касае само покер залите. Ако във валутата, която имаш в залата, си спестяваш от обмени курсове.

Избери си друга зала тук. Можеш да се посъветваш с отдала ни за обслужване на клиенти, за да ги информираш къде искаш да получиш бонуса си. Не работим със сметки във форума.

Успех!

Поздрави,
      Деси
    • BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Мерси, Деси.
      Благодаря ти за изчерпателния отговор, събрах необходимата информация, която ми е необходима. :)
      За акаунта разбрах, но прекалено късно и се извинявам, че стана такова объркване.
      Поздрави,
      Боби

P.S. Информацията, която получих като съобщение от отдела на pokerstrategy.com беше много изчерпателна, бърза и адекватна. Мерси много на всички за подкрепата! :) :heart:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Няма проблем, Боби. Благодаря за проявеното разбиране и се надявам да си избереш зала скоро.

Успешен старт!

Поздрави,
      Деси