Ft $3.5 Turbo

• 5 отговора
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Pre Flop: (t60000) Hero is UTG+2 with Q Club A Heart
      2 folds, Hero - easy push
      Вярно, че има 3ма, който всеки момент ще отпаднат, но нали се борим за първо място. С 6бб това си е стандартен пуш.
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Доста лесен пуш.

Не знам какъв точно е въпроса тук, но се надявам да не сме се замисляли за фолд.

Ако това е сателит и сме на балона с тези шортаци, то определено е лесен фолд, но във всеки друг нормален турнир това е пуш.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • independentBG
      independentBG
      Бронз
      В заглавието съм написал ФТ но явно не е достатъчно. Беше финална маса и се чудя с тези късяци дали е правилно.
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз

Вярно, че има 3ма, който всеки момент ще отпаднат, но нали се борим за първо място. С 6бб това си е стандартен пуш.
      и ако моето мнение не е достатъчно компетентно за теб:

Ако това е сателит и сме на балона с тези шортаци, то определено е лесен фолд, но във всеки друг нормален турнир това е пуш.

Поздрави,
      Noob3R

Ти си с 6бб и това ти е златния шанс да се удвоиш и да се бориш за топ 3. Просто не можеш да си позволиш да чакаш по-добра ситуация с този стак, няма за кога.
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Аз не бих фолднал дори и на ФТ. Още по-малко в осмиците, където структурата на плащане е толкова top heavy и разликата между първите 2, 3 места е огромна.