Тренировки ?

• Truebang
      Truebang
      Бронз
      Въпросът ми е относно тренировките ,четов 1 статия от графата "Психология и дидактика" и след това отворих линка за тренировките обаче всички тренировки са с различен софтуер от моя примерно "Fulltilt" , "Partypoker" , "Pokerstars" ( аз съм с "Pacific Poker" по известен като "888poker" ). Трябва ли да тегля другите софтуери за да мога да участвам в тренировката и има ли тренировки с моя софтуер ?
  • 4 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Повечето тренировки в нашата общност са в PokerStars. Съветвам те да изтеглиш софтуера. Съветвам те да видиш и тази тема:
      http://bg.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=1542.
      Относно 888, тъкмо вчера по изключение имаше тренировка там, но платформата не е особено удобна за тренировки.

Поздрави,
      darkonebg
    • Truebang
      Truebang
      Бронз
      Благодаря ти .. клипчетата бяха от голяма помощ явно ще трябва да трия някои софтуери хубавото е ,че имам покерстарс и си цъкам там с виртуални пари още от преди да се регна в pokerstrategy.com . Искам да попитам още тренировките са с истински пари нали ?Следващяит въпрос е ,защо e забранено за българи в Partypoker ? :D
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Да, всички тренировки са водени от професионалисти, за които покерът е основен или вторичен доход, играещи няколко лимита над този, на който тренират. Както подразбираш, няма да играят с виртуални пари :tongue: .
      Голяма част от отдела на PartyPoker се намира в България, затова и предполагам, че това е причината.
    • Truebang
      Truebang
      Бронз
      Благодаря ти за информацията :)