250Е Сателит за 2500 Е лайв турнир

• garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Здравейте
      Повечето играчи( включително и аз са се класирали за турнира от сателити с вход 2-55Е) , това е едва 10-та игра и статса на опонента е 22/12 ......
      Мога ли да го накарам да фолдне на някоя улица?
      Prima, $255 Buy-in (35/70 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 8 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP3: 9,945 (142.1 bb)
      CO: 7,525 (107.5 bb)
      BTN: 5,110 (73 bb)
      Hero (SB): 8,580 (122.6 bb)
      BB: 4,515 (64.5 bb)
      UTG+2: 3,825 (54.6 bb)
      MP1: 3,960 (56.6 bb)
      MP2: 5,075 (72.5 bb)

Preflop: Hero is SB with J 9
      6 folds, Hero raises to 210, BB calls 140

Flop: (420) 2 Q T (2 players)
      Hero bets 420, BB calls 420

Turn: (1,260) Q (2 players)
      Hero bets 770, BB calls 770

River: (2,800) 4 (2 players)
      Hero bets 1,820, BB calls 1,820

Results:
      6,440 pot
      Final Board: 2 Q T Q 4
      Hero showed J 9 and lost (-3,220 net)
      BB showed 6 T and won 6,440 (3,220 net)
  • 5 отговора
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      чек/кол търн, чек/фолд ривър имо
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Ок.

Флоп:

Защо бетваш пота? С каква идея?

Според мен е излишно и мисля, че бет от около 1/2 пот-а е достатъчен.

Търн:

Като цяло кофти спот, защото сме надули доста пота с тоя потбет на флопа..

Ако ще бетвам тук определено бих заложил нещо от сорта на 450-500 чипа, защото искам да имам възможност евентуално да колна, ако реши да ни рейзне. Определено не искам да бет/фолдвам тая ръка.

Ривър:

Доста кофти спот за блъф си избрал и определено бих се предал тук.

Дама не фолдва никога, а, ако колва и с Тх, то вероятно не фолдва много ръце от ренджа си.

Определено в тая ръка е можело да загубиш доста по-малко.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Първоначално публикувано от noob3r
      Здравей,

Префлоп:

Ок.

Флоп:

Защо бетваш пота? С каква идея?

Бетвам защото според мен имам 15 аута и съм напред , спрямо рейнджа на опонента

Според мен е излишно и мисля, че бет от около 1/2 пот-а е достатъчен.

Търн:

Като цяло кофти спот, защото сме надули доста пота с тоя потбет на флопа..

Ако ще бетвам тук определено бих заложил нещо от сорта на 450-500 чипа, защото искам да имам възможност евентуално да колна, ако реши да ни рейзне. Определено не искам да бет/фолдвам тая ръка.

Да съгласен съм , картата е кофти и се опитвам (неуспешно) дда репрезентирам Q...... , а и все още си мисля че имам 15 аута...

Ривър:

Доста кофти спот за блъф си избрал и определено бих се предал тук.

Дама не фолдва никога, а, ако колва и с Тх, то вероятно не фолдва много ръце от ренджа си.

Определено в тая ръка е можело да загубиш доста по-малко.

Значи няма да мога да го накарам да фолдне 10? т.е. ще си ми плащат 3 барела с 2-ри чифт....

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      То е ясно, че на флопа имаме доста силен дроу и ТРЯБВА да бетнем, но защо бетваме толкова много беше въпроса.

На търна е ясно, че почти винаги всичките ни аутове са чисти, но идеята е, че с тоя голям рейз, ако играча има Qx вероятно ще ни рейзне и то доста и ще ни е много трудно да продължим заради големината на стакове. За това е по-добре да бетнем по-малко за да можем да бет/колнем дори, ако реши да рейзва.

На ривъра вероятно от време на време ще фолдват Тх, но като цяло зависи от играча. Ако е някоя рибка, не бих очаквал да ни фолдне десетка там.
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Да мерси , ами бетвам пота на флопа за да му дам грешни оддс да ме колне , ама явно не помага...., общо взето срещу непознати играчи май е по добре само стойностни залози да се правят , а да се избягват блъфове....