От 0-та

• S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте! Замислих се и реших и аз да пусна един блог :) . Ще ме извинявате за грешките които допускам, но нямам кирилизатор и ползвам един много скапан а този от абв нещо ми се бгна..... . Гледам колегата Зафиров се вихри кам 1м :D аз сам по-скромен и моята цел е 25 000$ :D . Започвам от 0-та . Предимно ще се вихря в фреероли докато сабера някаква начална банка, ще играя в Starsa и Full Tilt . А сега да се представя . Казвам се Николай от Карджали на 19 години. Не сам имал големи успехи от покер, но бяха достатачно да си купя една барака която наричам кола :D . Ще пиша при резултати от фрееролите когато се запиша в парите :) Надявам се в последствие да стане по-весело като натрупам малко начален капитал. Отново се извинявам за множеството правописни грешки, но няма как ......
  • 11 отговора
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Така след 1 ден неуспех днес успях най сетне да вляза в парите в един фрееролл . Успях да хвана цели ,030$ :D . С тях си заредих 3 SNG по 0,10$ в единия отпаднах по благороден начин QQ вс A3 и ест знаете какво следва . Ето и резултатите.

PokerStars Турнир #694899624, Без лимит Холдем
      Фрийрол
      3556 играчи
      $68.80 USD добавени към наградния фонд от PokerStars
      Общ награден фонд: $100.00 USD
      Турнирът е започнал 15/03/2013 13:00:00 ET

Уважаеми(а) coldsgb,

Завършихте турнира на 18 място. По вашата сметка за игра с истински пари беше кредитирана награда в размер на 0,30 USD.

PokerStars Турнир #704258408, Без лимит Холдем
      Вход: $0.09/$0.01 USD
      360 играчи
      Общ награден фонд: $32.40 USD
      Турнирът е започнал 15/03/2013 15:37:49 ET

Уважаеми(а) coldsgb,

Завършихте турнира на 28 място. По вашата сметка за игра с истински пари беше кредитирана награда в размер на 0,24 USD.

PokerStars Турнир #704259490, Без лимит Холдем
      Вход: $0.09/$0.01 USD
      360 играчи
      Общ награден фонд: $32.40 USD
      Турнирът е започнал 15/03/2013 15:40:31 ET

Уважаеми(а) coldsgb,

Завършихте турнира на 2 място. По вашата сметка за игра с истински пари беше кредитирана награда в размер на 4,86 USD.

Старт банка-0,00$
      Банка-5,10$

Като цяло това е за днес.
      Поздрави,
      Ники =)
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Здравей Ники.
      Пожелавам те успех с начинанието и най-вече късмет! Гледам не се бавиш изобщо :D Дано ги пукаш,както нас на коледно-новогодишния в старса :coolface:

Поздрави Атанас
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      След тотален suckkkk тази сутрин успях да стопя банката си с приблизително с 3 $ играх на 0,25 $ SNG , но софта яко ме мачкаше . Мисля довечера да заредя 10 SNG по 0,10$ 360 man и да видим докаде ще я докарам. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Банка-2,33$
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Така ето, че след като поех огромен риск, най-накрая успях да възтановя загубите. Бях останал с 1,27$ когато накрая реших да запиша едно МТТ за 1,10$ . Поех риска да се зануля, но в краина сметка с доста игра успях да се завърна :) Сега мисля да продължа със SNG а може и да заредя някое micro МТТ. Сигорно се питате защо не играя на cash с толкова малка банка :D . Отговорът е повече от ясен на cash мога само да губя ;) . Затова играя само SNG и МТТ.

Мерси за подкрепата Атанасе :)

PokerStars Турнир #701124429, Без лимит Холдем
      Вход: $1.00/$0.10 USD
      991 играчи
      Турнирът е започнал 16/03/2013 9:00:00 ET

Уважаеми(а) coldsgb,

Завършихте турнира на 13 място. По вашата сметка за игра с истински пари беше кредитирана награда в размер на 11,05 USD.

Поздрави-Ники

Банка-11,22$
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте ! От няколко дни не бях играл покер защото нямах време. Снощи и днес поиграх записах 2 МТТ и 2 влизания в парите, но нищо специфично. Реших да поиграя малко кеш. Ето и една интересна ръка :) Отиграването ми не беше дообро, но се надявах съперникът ми да раисе тъй като е доста агресивен, но за сажаление не успях да извлека много стоиност от ръката.

http://www.boomplayer.com/bg/poker-hands/Boom/2522640_DDB02B3B74

Старт банка:-0$
      Банка:-40,48$
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Изобщо не ми харесва отиграването , можел си да го стакнеш на флопа или най-късно на търна още...Ако е агро едва ли на флопа ще фолдне топ пеъркато го ри-рейзнеш...
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Знам меn самия ме е яд, но не играя кеш, днес поиграх просто за разнообразие ..... последно бях играл кеш си спомням миналото лято. Но човек се учи от грешките си.
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте :) Искам да съобщя, че спирам с начинанието си не поради фалит а поради една иницятива която поех . Тази година съм абитуриент,преди няколко дни един от моите саученици претарпя трагедия. Баща му почина. Той никога нямаше вазможности от финансова страна а сега още повече. Макар да му е трудно ние сме приятели и му помагаме да го преживее . Затова спирам с стремежа си да достигна тази безумна цел и ще изтегля всички сабрани пари. Макар и не много ще намерим начин да му направим един подарак. А именно един прекрасен бал с нас неговите приятели. Ако някои иска да помогне с някои долар е добре дошал. nick-а ми в pokerstars е coldsgb . Аз успях да натрупам 82 долара и няколко цента. Ще говорим и с приятели да съберем по-голяма сума за да осъществим идеята си. Ако модераторите решат може да затворят темата. Благодаря ви за отделеното време.
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Здрaсти, Ники
      Много се рaдвaм, че срещaм покер игрaч от Кърджaли! Би ли ме добaвил в листaтa си с приятели във фейсбук?
      Ето ти линк, aко нямaш нищо против:
      fb.com/bmyumyun

П.С.: Сегa ти прегледaх ръкaтa, в която прaвиш кaре и виждaм, че пропускaш много стойност. Чек-кол е много слaбо, a в случaй, в който ти прaвят мин-бетове е още по-слaбо.
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте. Благодарности на EgoiZta . Радвам се, че си съпричастен. Ако и някои друг желае да помогне nick-а ми е споменат по-горе. Отново благодарности на EgoiZta :)

П.С. Добавих те в face kjweed .
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте :) Бях дал заявка за теглене вчера и днес изтеглих парите и ги дадох на момчето. За което той много се зарадва. Мисля днес да започна нов блог. Темата може да бъде затворена ако желаете