коя зала има наи добри бонуси??

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите доскоро нямах нито един цент във банкрола си от фреероли във покерстарс направих банката си около 3 $ седнах да играя турнирчета от 2 цента направих банката общо около 5$!!Седнах да играя турнирчета от 25цента сит го дигнах банката до 9$!!!Макар че бих казал че съм много добър на сит го моята слабост са кеш игрите та седнах да играя на лимит 1-2 цента във покерстарс със стандартния стак 2 долара!!Накрая на деня станах от масите със банкрол 16$ но бях като пребит а и главата ме цепеше!!Седнах на другия ден пак да играя кеш но не бях добре отпочинал бях нервен и се сещате какво се случва когато си изморен нервен и вариацията не работи за тебе:) Както и да е аз обичам покера и не само заради парите а заради тръпката когато ги печеля и заради това че постояно научавам нови и нови неща!!Сега искам малко да депозирам но все още се двоумя във коя зала да го сторя???двоумя се между покерстарс,фултилт и 888???във покерстарс съм презареждал вече и бонуса които ще ми даде залата там е само привилегифреерол!!във 888 също съм презареждал там сега незнам какви са бонусите за повторни зареждания???Във фултилт не съм презареждал но съм прехвърлял пари от покерстарс към фултилт това оказва ли някакво значение за първо зареждане към фултилт??Даите някакви идеи къде е наи добре да се презарежда??Доколкото съм чувал във покерстарс са наи големите акули докато във 888 има по слаби играчи даите някакви насоки и за това?????
  • 1 отговор