Кой, Кой е? :)

• ksharlandjiev
      ksharlandjiev
      Бронз
      Здрасти на всички,
      поздравявам ви с новата придобивка PS на БГ, и предлагам да се запознаем тук.

Аз съм: Камен, на 25г от гр. София.
      Начинаещ (все още) играч, окачествявайки себеси като Tight Aggressive играч.
      По професия: Програмист.
      Като хоби мога да кажа че обичам да играя покер (от скоро), и да слушам метъл музика :)
      BTW: музиката, която слушам, доста ми помага в играта :-D
      --
      Поздрави :)
  • 172 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ ksharlandjiev,

Привет и добре дошъл! Много се радвам да видя, че си поел инициативата и си създал тази тема. Аз съм Деси и съм вашият къмюнити мениджър. Работя в компанията от Април и се гордея да бъда част от един настина прекрасен и задружен екип. Силно се надявам нашата общност да бъде също толкова обединена и ще направя всичко възможно да се погрижа това да стане факт. Работя с Надя, познавайки и нея, ние със сигурност ще дадем 100% от себе си и ще имаме една истинска и прогресивно развиваща се общност.

Надявам се и други да последват твоя пример, не бъдете срамежливи и споделете с нас за себе си. :f_biggrin:

Успех!

DessiP
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Георги, 25 г, София

По образование/професия: ветеринарен лекар

Покер играя (сериозно) от Април, т.е. абсолютно нов съм. Играя SSS на NL50.

Музика: Metal for you, Metal for me! Sabaton, Blind Guardian. Gamma Ray, Manowar, Savatage! \ ../ o(o_o)o \../
    • doychinov
      doychinov
      Бронз
      Друго си е на Български!

Казвам се Лъчо, на 21 съм от днес и се занимавам с покер от около 2 години, но за съжаление обстоятелствата не ми позволяват да играя много напоследък (визирам изпити, работа и всякакви други ангажименти).

Уча право в СУ, работя в една фирма, на която няма да спомена името, защото не би било етично да го правя особено тук.

Що се отнася до музика - редовен съм в Yalta и по партита...

А като става дума за покер - когато имам възможност и време - NL100 Full Ring.

Лятото имам намерение да се сцепя от игра...

Хубав ден и успех на всички!
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте и добре дошли!
      Предполагам дойде моят ред :) .
      Казвам се Камен и съм на 21 години, живея в Страсбург/София.
      Играя покер от около 2 години, в PokerStratеgy.com съм от година и половина. Няма нужда да обяснявам в тази тема каква стъпка напред в покер знанията ми беше активното участие в английската общност на този сайт. От около 7 месеца покерът е основният ми източник на средства, а от около 5 съм анализатор на ръце в английския форум.
      Понастоящем съм също така един от отговорниците всички българи да получат достъп до качествения материал на този сайт и на родния си език. Не мога да ви опиша колко радостен съм да видя онлайн българската общност, по която толкова усилено работихме. Не беше далеч времето, в което "старите кучета", събрали се в някоя тренировка или дискусия, говорехме за евентуалната българска общност като за мечта, така че днес това е една реализирана мечта!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Лъчо,

Честит рожден ден! Пожелавам много покер успехи и скоро да те видим 'облечен' в злато, платина, диаманти ;)

Поздрави,

Надя :s_cool:
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здравейте

казвам се Николай, на 20 съм, уча в УНСС София, то свършихме отдавна вече де ;)
      също работя на непълен работен ден, обработваме бизнес новини на английскси и немски за factiva.com
      покер съм играл доста, вече почти 2 години. може да сте ми виждали блога в английския форум (поздрави, Страсбург :P ), макар че от много отдавна не съм писал (бях в много лоши серии и по едно време само мрънках вътре, за cool-off), бях спрял да играя за доста време , но сега пак поцъквам СНГ :)

играл съм доста формати ноу лимит холдем, Фул ринг, шортхендед (доста неуспешно) и СНГ (успешно) :)

та така, много се радвам, че си има и българска секция вече :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      <офтопик>
      @finchybg - Аз съм в София поне до септември! Кога ще се видим на по бира? :f_biggrin:
      </офтопик>
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      скайпът ми е finchybg пък ще го обсъдим ;)
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравейте,

Казвам се Николай, на 21 години съм и живея в София. Уча Маркетинг в УНСС.
      В PokerStrategy.com съм от година и половина (съвпадението е напълно неслучайно), като преди това имах съвсем бегли познания за покера.

Надявам се в българската общност, след като вече тя е факт, да има много разбирателство и взаимопомощ, за което са необходими усилията на всички ни.

Моята задача ще е да помогна на онези от вас, решили да започнат покер кариерата си със SnG турнири. Също така участвам в екипа, който подготвя учебните материали.

Късмет и до скоро. :s_biggrin:
    • doychinov
      doychinov
      Бронз
      Наде,

Най-добре да се облека в черно май, ма това няма да го доживеем ;)

Простете, че се отклонявам от темата.

Мерси за пожеланията! :)

В България ще те видим ли скоро? :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Лъчо,

Я недей така - според мен черно много ти отива, пък и всяко нещо с времето си ;)

Иначееее - не знам кога ще мога да си дойда, надявам се да е скоро :)

Поздрави,

Надя
    • NRGBlaze
      NRGBlaze
      Бронз
      Такаааааа дойде и моя ред :f_biggrin:

Аз съм Дилян, на 25 съм и играя от около година

Играл съм почти всякакъв тип Holdem за този период, търсейки своя стил (ефектно звучи, а ;) )
      Засега съм се спрял на SH
      Не съм особено успял играч, но пък играя с желание :f_cool:
    • EthereaL
      EthereaL
      Злато
      Еееей не е истина направо.Днес е прекрасен ден :f_biggrin: И през акъла не ми е минавало че ще имаме БГ общност тук. Иначе аз съм Добрин, 20г студент, безработен :f_cool: . Играя покер от около 8 месеца и започнах с този сайт.Преди това и правилата не знаех, нито че покера е игра на умения :s_biggrin: . Има периоди в които не мога да играя но в момента съм активен и играя СнГ(nvelev да помага :f_p: )
    • vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Здравейте казвам се Валентин на 21 съм живея в София
      Обичам да играя покер по добър съм на турнири от колкото на кеш маси. Играя от 9 месеца покер. Холдем и 5 кард дроу без лимит са ми силните страни. Слушам метъл.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ NRGBlaze,

Пожелавам ти успех и съм сигурна, че с труд ще го постигнеш!

@ EthereaL,

Добре дошъл и се радвам, че сме успяли да те изненадаме! nvelev с удоволсвие ще ти помага. :s_biggrin: Желая ти много успех!

@ vvalchanov ,

Добре дошъл сред нас! Радвам се да те видя тук и ти желая много успех и приятно четене на нашите статии. С nvelev може да си поговорите за турнирите. :P

Поздрави,
      Деси
    • r3v3ng3xxx
      r3v3ng3xxx
      Глобален
      Здравейте, покер маниаци :) .
      Аз съм Евгени от Ст Загора. Занимавам се с покер от както се помня :) (от 2004) Представяте ли си, бил съм на 14. Обаче един голям проблем стои на дверите на покер кариерата ми - не мога да се придържам към банкрол стратегията. Това ми е голям проблем... Печелил съм по 5К за една вечер и на следващия ден адския даунсуинг и пак на 0-та... Сега започвам на чисто вземам си $50 от вашата промоция и ще играя. Поставил съм си за цел до края на лятото да кача до 5/10$.
      Поздрави и ще ви държа в течение.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      От 50$ до банка за 5/10$ ще има да си поиграеш.
      Независимо как тръгне по-добре не си поставяй цели за лимити или за спечелини пари, а за това да подобриш играта си.

Best,
      Kukki :s_love:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Евгени,

Аз препоръчвам горещо да прочетеш нашите статии, които ще са ти полезни не само за разумното управление на банката. Опитай се да се придържаш към написаното в тях, и скоро ще видиш разликата.

Вариант е и играта на Cake Poker с началния капитал. При тях има специална функция за защита на банката. Ето малко повече информация:

"За защита на началния ти капитал, в Cake Poker можеш да играеш само на такива маси, които ти позволява твоето управление на банката. Защитата на банката е активна,
      a) докато твоята банка в Cake Poker е под $300 (или падне отново под $300)
      b) докато не събереш 2.000 Frequent Player Points (FPP) в Cake Poker или
      c) докато сам не направиш депозит."

Ако още не си избрал платформа, това може и да ти помогне :)

Поздрави,

Надя :s_cool:
    • Djukelov
      Djukelov
      Начален
      Здрасти на всички,

Аз съм: Георги, на 29г от гр. Сливен.
      Играя от около 2 години покер,най-вече във ФТ и ПС.
      Ника ми е Djukelov и в двата сайта :D За сега предпочитам покера да ми е хоби.
      За съжаление си профуках всички опити да по голямо от началното ниво ;(

Поздрави smile