Начални $50 - ЕВАЛА!!

• BulDawg
      BulDawg
      Бронз
      Здравейте, тва е първият ми пост и се радвам че имам повод за радост :f_cool: ...четох че доста хора имат проблем с $50-те долара, и аз бях на път да имам щото не ми се понрави тва с личната карта и за това имах кратък разговор с отдела за клиенти, стигнахме до някво решение и в крайна сметка имам $50 + ($100) в сметката ми :f_p: :P , и то на 2-я ден както си го пишат хората!!!Евала!!....Аз лично нямах никви проблеми.....и искам да кажа на хората с проблеми - просто бъдете по дипломатични, търпеливи и правете нещата както трябва! Щото много хора идват и почват да реват за тва и онова че не им дали, без да са се запознали какво точно всъщност трябва да направят!!! Това е от мен и Успех на всички Риби и Акули :f_biggrin: :s_cool:
  • 31 отговора
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Здравей,

найстина си един от малкото без проблеми. Факт е, че на, който съм му казъл за 50$ се пробва и повечето се отказват още на теста а другата половина на личната карта. ;)

Пожелавам ти късмет ;)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerboby
      Здравей,

найстина си един от малкото без проблеми. Факт е, че на, който съм му казъл за 50$ се пробва и повечето се отказват още на теста а другата половина на личната карта. ;)

Пожелавам ти късмет ;)
      Насила хубост не става :-) . ... за съжаление
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от BulDawg
      Здравейте, тва е първият ми пост и се радвам че имам повод за радост :f_cool: ...четох че доста хора имат проблем с $50-те долара, и аз бях на път да имам щото не ми се понрави тва с личната карта и за това имах кратък разговор с отдела за клиенти, стигнахме до някво решение и в крайна сметка имам $50 + ($100) в сметката ми :f_p: :P , и то на 2-я ден както си го пишат хората!!!Евала!!....Аз лично нямах никви проблеми.....и искам да кажа на хората с проблеми - просто бъдете по дипломатични, търпеливи и правете нещата както трябва! Щото много хора идват и почват да реват за тва и онова че не им дали, без да са се запознали какво точно всъщност трябва да направят!!! Това е от мен и Успех на всички Риби и Акули :f_biggrin: :s_cool:
      Успех по покер масите! И не забравя да четеш статите и да гледаш учебните видеоматериали :-)

Поздрави,

Станислав
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Първоначално публикувано от pokerboby
      Здравей,

Пожелавам ти късмет ;)
      Насила хубост не става :-) . ... за съжаление
      Забелязъл съм, че като кажа :' искаш ли 50$ безплатно само трява стратегии да видиш и един тест"
      и всички са много надъхани и после нищо. Това си личи и от записалите се през мен от 18 човека само 2ма са направили всичко .
      Но да на сила хубост не става.
    • BulDawg
      BulDawg
      Бронз
      Брат да си надъхан не е достатъчно, тря и да влагаш малко от сърцето си като праиш нещо.....тва е не само за покера, но и по-принцип в живота :f_cool:
    • BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Благодаря на всички от колектива и екипа на форума, сайта, уроците и съпорта на PokerStrategy.com за оказаната подкрепа и търпение, които положиха да обяснят на новак като мен какво точно трябва да направя. :)
      В крайна сметка днес ми бяха приведени $50 бонус по сметката. Чакам ги да пристигнат до 48 часа (допускам забавяне заради празника). :)
      Поздрави и мерси още веднъж за това, че давате шанс на всички българи, които харесват и обичат да играят покер, в започването на нещо толкова вълнуващо и мащабно като израстване в йерархията на играта! :)

P.S. Страхотен подарък за именния ми ден, който беше в неделя. :s_biggrin: Честито на патерици на всички адаши, между другото!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей BorislavMM,

Честит имен ден на патерици и успешен старт с началния капитал!!

Поздрави,
      Деси
    • tykar
      tykar
      Начален
      Евала ама няма евала !! .. Преминах си теста , пратих си документите.. заедно със снимката като затворник с лична карта до главата ... и накрая ми казвате ти не си преминал теста за сигорност... При въпроса ми защо не съм го рпеминал .. вие ми казвате неможем да ти кажем .. пффф това е наи голямата смешка просто .. а толкова хубави мнения бях чул за сайта..
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей tykar,

Отделът за сигурност се състои от професионалисти, използващи методи с доказана ефективност, затова и нашите решения са окончателни и не подлежат на дискусии - ако на всекиго давахме подробно обяснение защо не е получил/а бонуса, щеше да доведе до огромен брой измами, които биха попречили на нашата работа.

Поздрави,
      Деси
    • BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Интересни казуси стават тук. Странно, при мен нямаше никакви усложнения с доказването на самоличността.
      Към днешна дата, екипът на PokerStrategy.com не ми е изисквал (може би все още - все пак така пише "възможно е да бъде поискана сканирана лична карта") сканирано копие от личната карта. Не че няма да представя, просто бях написал (докато ми беше обяснявано какво да правя стъпка по стъпка), че това са изключително и само моите данни. В крайна сметка капиталът ми пристигна за по-малко от 24 часа.
      Ако някой има някакви въпроси - да се обръща към Съпорта на сайта, а не във форума, защото така шансовете да се укаже помощ нарастват многократно. :)
      Също така, мога да споделя някакъв опит в началните стъпки, през които минах. Така че ако някой има въпроси, може да ми прати Л.С. и ще се постарая да отговоря.
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей, да те попитам, за да ти дадат 50те долара първо вкара ли някакви пари в сметката си или ги получи на готово и ако си ги получил направо към кой сайт е това?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от vengeance77
      Здравей, да те попитам, за да ти дадат 50те долара първо вкара ли някакви пари в сметката си или ги получи на готово и ако си ги получил направо към кой сайт е това?
      Здравей,

не е необходимо сам да депозираш, за да получиш нашия безплатен начален капитал.

Просто трябва да преминеш нашия покер тест, след което можеш да си избереш една от нашите партньорски покер зали (в която не си имал сметка досега) и да получиш там своите $50.

Поздрави,
      Надя
    • geletos
      geletos
      Бронз
      Аз също нямах проблеми с бонуса. Всичко е много коректно, поздравления за което.
    • BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Точно така, Надя е написала всичко достатъчно точно (надявам се няма против малкото име, но тук сме едно голямо семейство, все пак =) ). Лично аз взех своя бонус след успешно преминат начален тест във Full Tilt Poker. Преди това имах акаунт там, но помолих съпорта на сайта да ми го изтрият. Нямам данни дали е изтрит или не, но в крайна сметка се регистрирах с ново потребителско име (както ми казаха те) и въведох Бонус-кода при регистрацията. Не съм депозирал никакви пари (все още), но бонус-кода ми си седи, докато натрупам необходимия опит в играта (не че ми се свиди, просто не искам да губя всичко наведнъж). Сега усилено чета новите интересни отключени статии при ранг "Бронз".
      Поздрави и успех!
      Боби

П.С. Стъпка по стъпка нещата вървят в следната последователност:
      1. Отваряш статиите с инструкции за регистрация в съответната покер зала в PokerStrategy.com.
      2. Регистрираш се в избраната от теб зала.
      3. Активираш e-mail-а си.
      4. Въвеждаш данните си като Имена, Адрес и Телефон за връзка.
      5. Връщаш се отново в статиите и попълваш потребителското име (ID), на което искаш да ти преведат $50.
      6. Ако възникне някакъв проблем, съпортът на PokerStrategy.com ще те уведоми с Л.С. и съответно e-mail.
      7. Ако има проблем, а си изпълнил всички стъпки по-горе, отговаряш на Л.С.-то (личното съобщение) на съпорта, че си направил всичко както трябва и данните са само и единствено твои.
      8. Играеш в покер залата за пари.
      9. При добър късмет и стабилно четене и решаване на тестовете в PokerStrategy.com ще спечелиш още доста по $50. При лош късмет ще ги загубиш. :)
      Пожелавам ти първото в стъпка 9!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от BorislavMM
      Точно така, Надя е написала всичко достатъчно точно (надявам се няма против малкото име, но тук сме едно голямо семейство, все пак =) ). Лично аз взех своя бонус след успешно преминат начален тест във Full Tilt Poker. Преди това имах акаунт там, но помолих съпорта на сайта да ми го изтрият. Нямам данни дали е изтрит или не, но в крайна сметка се регистрирах с ново потребителско име (както ми казаха те) и въведох Бонус-кода при регистрацията. Не съм депозирал никакви пари (все още), но бонус-кода ми си седи, докато натрупам необходимия опит в играта (не че ми се свиди, просто не искам да губя всичко наведнъж). Сега усилено чета новите интересни отключени статии при ранг "Бронз".
      Поздрави и успех!
      Боби

П.С. Стъпка по стъпка нещата вървят в следната последователност:
      1. Отваряш статиите с инструкции за регистрация в съответната покер зала в PokerStrategy.com.
      2. Регистрираш се в избраната от теб зала.
      3. Активираш e-mail-а си.
      4. Въвеждаш данните си като Имена, Адрес и Телефон за връзка.
      5. Връщаш се отново в статиите и попълваш потребителското име (ID), на което искаш да ти преведат $50.
      6. Ако възникне някакъв проблем, съпортът на PokerStrategy.com ще те уведоми с Л.С. и съответно e-mail.
      7. Ако има проблем, а си изпълнил всички стъпки по-горе, отговаряш на Л.С.-то (личното съобщение) на съпорта, че си направил всичко както трябва и данните са само и единствено твои.
      8. Играеш в покер залата за пари.
      9. При добър късмет и стабилно четене и решаване на тестовете в PokerStrategy.com ще спечелиш още доста по $50. При лош късмет ще ги загубиш. :)
      Пожелавам ти първото в стъпка 9!
      Здравей,

Разбира се, че нямам нищо против! Радвам се, че помагаш на новите потребители да получат началния капитал.

Успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя
    • urdonky
      urdonky
      Бронз
      Здравейте на всички,искам да благодаря на екипа на PokerStrategy.com за началния капитал и за добрата идея,че сте направили автоматична защита на банката.Преди малко спечелих 1 турнир,който се нарича NL 1$(тоест вход с 1$),просто гениално сте го измислили!Продължавайте така да ни радвате ! :)

Благодаря Ви за вниманието,приятна работа и лека вечер на всички !
    • todbul
      todbul
      Бронз
      Здравейте!Хиляди благодарности за статиите, видео материалите и всички останали "благинки", които предоставяте на нас начинаещите.Аз бонус така и не видях/2 седмици вече/, въпреки че изпълних всички гореописани точки+2 пъти изпратени прикачени снимки на лични документи и тази точка "6. Ако възникне някакъв проблем, съпортът на PokerStrategy.com ще те уведоми с Л.С. и съответно e-mail.", не отговаря на истината.Никой не ме е уведомил по никакъв начин какъв проблем има за да не получа този бонус.
      Аз не че съм разчитал на тези пари, достатъчно голям съм за да знам, че няма нищо безплатно на този свят/освен сиренцето в капана за мишки/, но не разбирам защо подлъгвате така малките рибки...сигурно си имате основателна причина, Вие си знаете.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от todbul
      Здравейте!Хиляди благодарности за статиите, видео материалите и всички останали "благинки", които предоставяте на нас начинаещите.Аз бонус така и не видях/2 седмици вече/, въпреки че изпълних всички гореописани точки+2 пъти изпратени прикачени снимки на лични документи и тази точка "6. Ако възникне някакъв проблем, съпортът на PokerStrategy.com ще те уведоми с Л.С. и съответно e-mail.", не отговаря на истината.Никой не ме е уведомил по никакъв начин какъв проблем има за да не получа този бонус.
      Аз не че съм разчитал на тези пари, достатъчно голям съм за да знам, че няма нищо безплатно на този свят/освен сиренцето в капана за мишки/, но не разбирам защо подлъгвате така малките рибки...сигурно си имате основателна причина, Вие си знаете.
      Никой, никого не подлъдгва. Тук има безброй хора, които са си получили бонуса. Пиши на отдела за обслужване на клиенти, за да уточните причините за забавянето.
      Бутона "Помощ" горе вдясно или този линк тук
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @ urdonky: Радваме се, че вече бележиш успехи! Продължавай все така и занапред!

@ todbul: moodkiller правилно те е посъветвал. Да, най-вероятно има причина за забавянето, но едва ли е нещо, което не може да бъде разрешено от отдела за обслужване на клиенти. Просто им пиши в менюто Помощ и съм сигурна, че ще получиш началния капитал възможно най скоро.

Поздрави,
      Надя
    • 1
    • 2