анализ на ръка

• 5 отговора
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      където са точките напишете 245 .Тук ми казаха да се обърна за това искам мнението дали сгреших с евентуалното изчакване да ме бетне на ривъра или трябваше аз да бетна?
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Според мен трябваше да търсиш стойност от тази ръка , дори на флопа мин рейз биха го платили..
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      да обаче не рейснах префлоп че един евентуален сериозен рирейс щеше да ме изгони на 99% сигурен съм :)
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Бих фолднал тая ръка тук от тая позиция, което мисля, че е най-стандартното отиграване и един евентуален рейз, или лимп, може само да ни вкара в кофти ситуации след флопа.

Флоп:

Мисля, че е ок да чекнем тук и да се надяваме, че някой ще заложи.

Търн:

Кофти ситуация, но мисля, че тук вече сме длъжни да търсим някаква стойност от дроус/средни чифтове. А и искаме да изградим по-голям пот до ривъра за да вземем максимума от ръката си.

Ривър:

Тук вероятно бих направил някакъв 1/2 пот бет срещу слаб играч за да се опитам да взема стойност от средни чифтове, или от поп високо, с който може да си помисли, че има най-добрата ръка.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      опитах да изиграя ситуацията като ванеса селбст в един турнир който гледах по евроспорт където на ривър с фул рейска много и ония плати.Само че при мен ме заблуди с тоя бет на търн и исках той сам да се вкара в каша което обаче не се случи :(