Да се представя и аз! :))

• BulDawg
      BulDawg
      Бронз
      Накратко: Скоро изгорях мноо грубо с около $200 в 888 Пасифик Покер и то за 3-4 ръце X( Верно досега не съм депозирал и тия пари ми бяха от няколко фрирола и после си спечелих място на един от техните всекидневни Challenge-и за по над $10000, та всъщност от там "забогатях", успях да се класирам в бройката на price pool-а и взех $75 :s_cool: .....и така до $200 докато един ден седнах на една маса NL30 и после NL50 и 3-4 ол ина и дотам :s_o: :D ........Оттогава разбрах че не съм достатъчно добър и готов да играя на такива стакове и че нещо ми липсва но не знам кво:) )и в стремежа си да разбера ето ме тук да почета малко теория на покера :D :s_cool:
  • 4 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей и добре дошъл сред нас,
      Сигурен съм,че тук ще намериш това,което търсиш.
      Поздрави и успех,
      Митко
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Здрасти и от мен.Това което ти липсва според мен е дисциплина и управление на банката.Успех с начинанието дано тука да намериш отговорите които търсиш.
    • BulDawg
      BulDawg
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Здрасти и от мен.Това което ти липсва според мен е дисциплина и управление на банката.Успех с начинанието дано тука да намериш отговорите които търсиш.
      Така е прав си защото ако имах малко повече дисциплина и знания за банката можех да си дръпна поне $100 :D ?(
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей, BulDawg,

Добре дошъл в нашата общност! :)

Радвам се, че си стигнал до това заключение - то е първата крачка към успеха. На твое разположение са много статии и видео материали , които съм сигурен, че ще ти помогнат да ставаш все по-добър.

Желая ти успех!

Поздрави,
      yolov