Последен опит с покера...

• freshuser
      freshuser
      Бронз
      Здравейте!

Казвам се Владо на 24г. ; От доста време съм в форума,но така и не си направих блог, та реших че днес е момента.Следя доста блогове, като доста от тях са ми помогнали да се орентирам какъв формат е подходящ за мен.Покер играя от доста време, като за периода съм се отказвал на няколко пъти и винаги се връщам по-надъхан, но мотивацията ми обикновенно трае доста кратко време. Явно лесно се тилтвам. :s_biggrin: Зарибен съм по фитнеса

Играя в покерстарс, като целите ми са да се качвам по лимитите на СНГ 6max
      Започвам от СНГ турнири 1,5$ 6max 12 и 18 ; при банка от 50 входа за турнир качвам. :s_biggrin:

Начална банка: 50$

И една яка песничка за тези които харесват

• 11 отговора
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Здравей,
      Аз също се чудя дали да не се прехвърля на 6-мах,но аз играя хипер турбо фул ринг за момента.Но най-вероятно ще прехвърля след 1-2 месеца на 6-мах,защото мисля да се прехвърля в фул тилт,а там няма трафик на фул ринг.
      Иначе успех с начинанието,ще следя блога ти !
    • freshuser
      freshuser
      Бронз
      Ами да ти кажа и аз съм играл също хиперките, но там няма как да си развиваш играта според мен.Там е голяма доза късмет особенно на ниските лимити кадето играят адски много "уникални играчи" :D
      До преди няколко дни играех СНГ 1,50$ турбо 18-ки , но не се чуствам добре на дълги маси.Играех ги предимно заради добрия трафик. Ще видим как ще се развият нещата на 6max .Преди се справях добре с тях, преди да се тилтна адски много и да реша,че е загуба на време.
      И сега се връщам по-надъхан от всякога :) :s_cool:
    • Switchn
      Switchn
      Злато
      who runnin it трий сикс мафия :) добър избор

http://www.youtube.com/watch?v=2zCm3-UkqYU
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Владо,

Пожелавам ти успех с блога и поставените цели. Надявам се да дадеш всичко от себе си, за да ги постигнеш - изисква се много воля и работа.

Успех
    • freshuser
      freshuser
      Бронз
      Switchn супер песничка , Three 6 Mafia класика в жанра ;)

YeeJr - благодаря за пожеланията

Сега завърших първите 20 турнира
      Профит +26,58$
      387 точки, не можах да вляза и в топ 100 :facepalm:
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      :nh
    • freshuser
      freshuser
      Бронз
      Една ръка от днес...

Раздадени на freshuser888 [Qs Kc]
      DoctoreF.: фолдва
      ferumfox: фолдва
      freshuser888: рейзва 1200 до 1400 и е ол-ин
      theRileymum: фолдва
      byprackua: колва 1200
      *** ФЛОП *** [2d 7d 3h]
      *** ТЪРН *** [2d 7d 3h] [9s]
      *** РИВЪР *** [2d 7d 3h 9s] [Ac]
      *** ШОУДАУН ***
      byprackua: показва [9c 9h] (тройка, Деветки)
      freshuser888: показва [Qs Kc] (висока карта Асо)
      byprackua събра 2900 от пот
      freshuser888 завърши турнира на 5 място
      *** ОБОБЩЕНО ***
      Общ пот 2900 | Рейк 0
      Борд [2d 7d 3h 9s Ac]
      Позиция 1: theRileymum (малък блинд) фолдна преди Флоп
      Позиция 2: byprackua (голям блинд) показа [9c 9h] и спечели (2900) с/със тройка, Деветки
      Позиция 3: DoctoreF. фолдна преди Флоп (не заложи)
      Позиция 5: ferumfox фолдна преди Флоп (не заложи)
      Позиция 6: freshuser888 (бутон) показа [Qs Kc] и загуби с/със висока карта Асо

Та въпроса ми е тук пуша стандартен ли си е, или можеше да го изиграя по друг начин ; малкия блинд беше супер стегнат и знаех ще фолдва всичко резлично от 55+ ; А10+
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Ще те посъветвам да пускаш ръце за анализ- така ще получиш експертно мнение и ще подобриш играта си.

Поздрави
    • freshuser
      freshuser
      Бронз
      Днеска с каквито и карти да вляза, ме реди супер яко...

равносметка за деня :
      20 турнира ; профит - 6$

Днеска се засичам с някакви българи който за пореден път ме убеждават че сме адски глупав народ ; :facepalm: единия супер рибка отпадна точно на балона, и почна да ме псува като скъсан задето отпаднал :D , а горкия играеше толкова зле ,че изобщо незнам как беше Сребро, но играеше така все едно тепърва чува за играта :) ( не че аз съм много добър, рибка съм и аз ;) )
      Другия БГ играеше нарочно срещу мен, което беше супер тъпо но понеже му платих един блъф и реши че съм враг номер 1 :D

В общи линии супер слаба игра днес....

• freshuser
      freshuser
      Бронз
      Здравейте! Инстралирах си Holdem manager 2, работи си перфектно в кеш игрите, но като играя ZOOM не ми отчита никакви статистики и изобщо не показва статистиките за играчите на масата. Някой може ли да помогне? Явно има някаква настройка която трябва да се направи, но не я знам. Ако някой знае как да се оправят нещата, ще се радвам да помогне.
      Благодаря предварително!
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей freshuser,

Поздравления за блога и успех!

Моля те задай въпроса си за HM2 в секцията за Покер софтуер, тъй като там е по-вероятно да получиш помощ.

Поздрави,
      achko