анализ на турнирна ръка КК

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to AHIL_HEKTOR [Kc Ks]
      cajerogesell: folds
      KrazyMona: calls 4000
      Be4tth3r3gs: folds
      CARLO$ FILHO: folds
      baudi1: folds
      fer_3182: folds
      Piragast: folds
      AHIL_HEKTOR: raises 6000 to 10000
      weedtime420: folds
      KrazyMona: calls 6000
      *** FLOP *** [Kd Qd Td]
      AHIL_HEKTOR: bets 88545 and is all-in
      CARLO$ FILHO is disconnected
      KrazyMona: calls 88545
      *** TURN *** [Kd Qd Td] [9d]
      *** RIVER *** [Kd Qd Td 9d] [3s]
      *** SHOW DOWN ***
      AHIL_HEKTOR: shows [Kc Ks] (three of a kind, Kings)
      KrazyMona: shows [Kh Jd] (a straight flush, Nine to King)
      KrazyMona collected 205590 from pot
      *** SUMMARY ***
      Total pot 205590 | Rake 0
      Board [Kd Qd Td 9d 3s]
      Seat 1: weedtime420 (big blind) folded before Flop
      Seat 2: cajerogesell folded before Flop (didn't bet)
      Seat 3: KrazyMona showed [Kh Jd] and won (205590) with a straight flush, Nine to King
      Seat 4: Be4tth3r3gs folded before Flop (didn't bet)
      Seat 5: CARLO$ FILHO folded before Flop (didn't bet)
      Seat 6: baudi1 folded before Flop (didn't bet)
      Seat 7: fer_3182 folded before Flop (didn't bet)
      Seat 8: Piragast (button) folded before Flop (didn't bet)
      Seat 9: AHIL_HEKTOR (small blind) showed [Kc Ks] and lost with three of a kind, Kings
  • 7 отговора
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите съжалявам заради неформатирания вид на ръката но маи такава версия не може да се форматира!!!Във тази ръка бях около 49 място във добър турнир 55цента Hoter и не ми дава мира дали съм я изиграл добре!!Обърнете внимания че и блинда си е доста висок а и се боря за първите места затова я играя доста агресивно!!
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей adrianbg,

За в бъдеще публикувай МТТ ръцете за анализ в секцията- Анализ на ръце - МТТ до $11.

Ще те помоля за в бъдеще да използваш някой покер конвертор тъй като под тази форма ръката е трудна за анализ.

За всяка зала, различна от тези две PokerStrategy.com ти предлага собствения си Конвертор за покер ръце

други конвертори:

Ако с никой от тях не стане чрез гугъл ще откриеш някой, с който да конвертираш ръцете си.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Ок.

Флоп:

Нямам никаква идея какви са стаковете, но не ми харесва тоя пуш за 80К в пот от около 30К..

Вярно, че борда е доста неприятен, но с пуш губим стойност от по-широкия му рендж и предполагам ще ни колне само с доста силни дроус/два чифта.

Аз бих си бетнал стандартно около 18К и ще се стакна, ако ни рейзне..

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      на мен ми се струва твърде нисък бета му префлоп. при блинд 4000 рейз до 10 000 (2.5ББ) звучи недостатъчно.

мисля че рейз от порядъка на 16-20 000 беше по подходящ. съп
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Как ще е недостатъчен рейза, тва да не е СнГ, аз лично на такива големи блиндове - 2000/4000, 3000/6000 и нагоре, рейзвам 2 ББ, рядко 2.5. А като видя някой при тея блинодве да рейзне от порядъка на 4 ББ, веднага си отбелязвам, че е риба и не знае какво да прави с ръката, която държи. Ако има лимпър, просто добавяш още един блинд, например 14000, или пък 12000.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      и все пак твърде малкия рейз за мен може да доведе до твърде много проблеми тъй като може да вкара 3-4 играчи в пота , и още на флопа да попаднем на играч който вече е направил солидна ръка която трудно да преборим , като стрейт например. Така като гледам стака му, той разполага с 22-3 ББ. Логичното е когато префлоп има ръка като АА или КК да опита изкара максимално валю, като основната цел е да вкара всичките си чипове посредата на масата. определено мисля че бета трябва да бъде 3-4ББ .

Това което не виждам е стаковете на играчите на масата.Мисля че може да има различни теории , тъй като информацията може да бъде различна в различни вариации на стаковете
    • bavaretca
      bavaretca
      Бронз
      Първоначално публикувано от kalychko
      Как ще е недостатъчен рейза, тва да не е СнГ, аз лично на такива големи блиндове - 2000/4000, 3000/6000 и нагоре, рейзвам 2 ББ, рядко 2.5. А като видя някой при тея блинодве да рейзне от порядъка на 4 ББ, веднага си отбелязвам, че е риба и не знае какво да прави с ръката, която държи. Ако има лимпър, просто добавяш още един блинд, например 14000, или пък 12000.
      наистина е малък рейза но зависи как е играл противника предисхни ръце тук тази рака е трудна за определяне аз лично бих го рейзнал към 24к и бетнал алл ин на флопа ако е платил. но все пак много е относително да се съди по една ръка за играча а и невиждам какво би правил с тези к и т пре флоп лошо ти е от играванео префлоп