8,8$ 6max AA SBvsBB

• BlackBird2
      BlackBird2
      Бронз
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $400(BB) Replayer
      Hero ($31,068)
      BB ($9,277)
      UTG ($11,791)
      UTG+1 ($2,300)
      CO ($6,244)
      BTN ($7,565)

Dealt to Hero A:club: A:spade:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $880, BB calls $480

FLOP ($2,060) 7:heart: 2:club: J:club:

Hero bets $824, BB calls $824

TURN ($3,708) 7:heart: 2:club: J:club: J:diamond:

Hero bets $1,483, BB calls $1,483

RIVER ($6,674) 7:heart: 2:club: J:club: J:diamond: 7:spade:

Hero ?

Мисля, че сме ИТМ. Непознат опонент. 18/2 за 60 ръце. 0$ 3бет за 26 ръце. 75% колва от ББ, 25% фолдва. 29% АФ до тази ръка (30% флоп, 25% търн, 0% ривър)

Флоп - борда не е от най-сухите, но впредвид широките диапазони за игра бетвам 40% от пота. Имам и А спатия за евентуалния ФД. Като ме колне така го слагам на ФД, гътшот, А7, К7, Q7, може би някакво слабо J, А2 купи. Не съм сигурен как би играл тук 22. Със JJ или 77 очаквам да ме 3бетне префлоп.
      Търн - определено подобрява диапазона, въпреки че очаквам в много случаи да ме бетне на флопа с Jx, затова отново бетвам за стойност и защита. В стака му остават 90% от пота.
      Ривър - неприятно. Всички дроус миснаха, но затова пък всичко друго, на което съм го поставил на флопа ме бие (освен А2 купи). Бет/кол, чек/фолд, чек/кол?
  • 1 отговор
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Ок. Може и по-голям рейз срещу играч, които обича да колва.

Флоп:

Тук може и малко повече да заложим.

Търн:

Кофти карта.

Мисля, че в тая ситуация е ок да бет/фолднем срещу тоя играч, който изглежда доста пасивен от към статистики. Не очаквам да ни пушне с дроу честно казано на точно тая карта.

Бих бетнал малко повече за стойност аз. Около 1/2 пот-а.

Ривър:

Много кофти карта.

Аз в тая ситуация просто чеквам, защото наистина не виждам от какво толкова ще успеем да вземем стойност, а определено ренджа му се подобри още повече на тоя ривър.

Мисля, че съм за чек/фолд по-често срещу пасивен играч.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R