ОЛ ИН и от мен

• palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      ОЛ ИН от ИВО :D
      Здравейте на всички покер играчи;)
      Ивайло от Добрич,играя от 7месеца на пари,на живо съм играл ,но повече онлайн във Фул Тилт...2/5ц...и МТТ и СНГ....
      спечелих си 50$ от Покерстратеджи и ги загубих вече в парадайз,но това няма значение,защото сега се развивам! Благодаря на Покерстратеджи за невероятния сайт,бонуса,клиповете и т.н.;)
      Искам да попитам как точно стои въпроса със поканата на приятели като стъпки?Мога ли примерно да поканя приятел и след това тои да вземе и теста за бонуса,а аз как точно ще спечеля тези до 100$???и на всеки приятел,поканен от мен чрез линка ли ще печеля по 100$???съжалявам ,но ми изглежда твърде лесно и затова питам толкова!
      искам също да споделя от опит,че трябва задължително да се спазва банкролмениджмънта,ако сте решили да се занимавате полупрофесионално с покер и да вадите пари от това! второ - Тилта трябва да се забрави веднага-знам,че е трудно,но това е положението!
      трето-многото часове игра изцеждат и водят до грешни решения! 3-4 часа на ден са достатъчни или в неделя по-дълъг турнир...това е ! и последно - по-добрите играчи рано или късно побеждават играта...пожелавам на всички да го постигнат! олеее,дълго писмо,но искам чрез покерстратеджи да намеря съмишленици от Добрич!
      пишете ми тук,ако има желаещи;) благодаря на екипа на Покерстратеджи още веднъж...очаквам отговор от всички...;)
  • 2 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей и добре дошъл!

Радвам се, че имаш желание да развиваш играта си и си разбрал, че има неща, които не трябва да се подценяват като управление на банката и концентрация.

Тук можеш да получиш по-подробна информация за бонуса Покани Приятел . Дано това отговори на въпросите ти!

Поздрави,
      yolov
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      здравей принципно съм от Балчик ама живея във Варна тъй че ако минаваш може некой път се съберем да играем аз играя в Betfred онлайн и у един авер он лайв:П