Hi

• seecc
      seecc
      Бронз
      здр казвам се Петър Георгиев играя покер от 1 година започнах с фрееролсс,сега депозирам и играя платени попринцип играя за сега онлине главно в фул тилт,покерстарс започнах с малка банка 50-100$,сега играя на малките нива и спазвам банкрол .. обичам повече МТТ и снг от кеша, защо друго си е да играш с 1000 човека и да останеш на финална маса и после да завършиш 1ви :) адреналина е по голям,някак си ми е по интересно от колкото кеша.Междодругото искам да се занимавам с покер професионално!, надявам се тука да има добри играчи и да помагат на начинаещите..От Стара Загора съм онлине ника ми е "seecc" можете да ме срещните в фул тилт и покерстарс..наживо досега не съм играл но имам мерак и скоро сигорно ще играя.. само о6те малко да задобрея :) ..ами това е за сега gl all..
  • 2 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Добре дошъл, Петър! Желая ти успех в начинанията и по масите! ;) На точното място си попаднал. Помощ и подкрепа тук не отказват.
      Не знам дали си погледнал стратегическата секция, ако не си - бързай да се запознаеш с нея, определено ще ти е от полза в играта.

Поздрави, Ицо.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здарвей seecc,

Добре дошъл сред нас!

Надявам се след като получиш своя капитал, да споделиш с нашите треньори някои от своите ръце, за да ти помогнем. Тук ще намериш повече информация.

Успешен старт със стартовия капитал!

Поздрави,
      Деси