Предизвикателство от 20 до 1000

• garnati
      garnati
      Бронз
      Здравейте, казвам се Костадин Колев. Искам да започна едно предизвикателство от 20 до 1000 долара в покерстарс. Играя покер(не професионално) от около 4 години. Покрай нова година имах няколко печалби в една зала която няма да я споменавам.
      Изиграл съм сигурно безброй фрийроли , в доста от тях съм се представял добре.
      Оня ден спечелих билет за събитие 29 зоом турнир в старса от микро милион. От турнира спечелих 18 долара и започнах да цъкам 50 ценатови-турбо 45 човека. Знам че с тези 18 долара трябва да играя 0,25 турнири , но смея да кажа че имам доста опит не само от фрийроли разбирасе и мога да кажа че се чувствам комфортно

След няколко дни игра тези 18 вече са над 50.
      Смятам да минавам на 1$ 45 човека , като дори записах вече няколко тура.
      Определено тука вариацията е по-малка, пробвах и няколко 1,5$ 90 кнокаут като за тях определено банката ми е малка и няма да ги играя докато не мина 100$.
      Гледам да избягвам МТТ , но от време на време ще записвам някои 1-доларови за разнообразие .
      Ще играя с псевдоним "nadka.AS". Когато мога ще ъпдейтвам защото ходя и на работа и много време неостава , но да видим дали ще стане нещо или ще е поредното зануляване :facepalm: :facepalm:

След няколка СНГ и един турнир с 1$
      Текуща банка: 86,18$ :tongue: :tongue:
  • 4 отговора
    • SSDbg
      SSDbg
      Бронз
      Oще си за 50цента, като стигнеш $100 банка се качи на $1, ако спазваш БРМ ще постигнеш целта си ;)
      Успех ти желая! :sdrink
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Костадине,

Пожелавам ти успех с целите. За какво време мислиш, че ще можеш да ги постигнеш?

Също не забравяй, че публикуването на ръце за анализ ще подобри играта ти, както и четенето, гледането на видеоматериали и посещението на тренировки.

=)

Успех
    • garnati
      garnati
      Бронз
      Благодаря за съветите и на двамата , ще се постарая да поствам някоя и друга ръка.

Ами не си определям време , тъй като няма да мога да играя всеки ден ( понякога дори и повече) , така че когато стане. Важното е да изкачвам лимитите и да градя банка , пък каквото му е отредено.
    • garnati
      garnati
      Бронз
      След няколко дена лутане , банката се качи до 108$ , после слезна до 84$ , сега е около 90$.
      Днес ще играя 1$ СНГ 90(турбо) и 1$ СНГ 45.
      Възможно и МТТ до 2$

Искам само да кажа че не ползвам никакви помощни програми.