Безплатни Пари

• 20 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей chupkata8803,

Преместих темата ти в този раздел, защото форума за PokerStars не е подходящо място за него, тъй като няма общо с предложението ни за безплатни пари за игра на покер.

Относно въпроса ти - отговор на него си получил тук.
      http://bg.pokerstrategy.com/home/support/showticket/6290611/

На кратко - имаше грешка, поради която някои от трансферите не се стартираха автоматично, както трябва да се случва, а изискваха ръчно стартиране.

Надяваме се че вече е отстранена и всичко е наред. :)

Относно предоставените данни - бих желал да те уверя, че няма място за притеснения. Но ще оставя да го потвърдят (ако желаят) други потребители, които са се възползвали от това предложение.

Поздрави,
      Александър
    • skyfall67
      skyfall67
      Бронз
      и аз чакам моите от 19ти тоя месец все патуват към мен, но никакви ги няма още...
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей skyfall67,

Когато имаш проблеми или въпроси - не се колебай да се свързваш с нас тук: http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Ще те помоля да ни изпратиш съобщение, за да погледнем случая ти, но най-вероятно се дължи на същата причина, както при chupkata8803 - трансфера не се е стартирал автоматично, а за съжаление ние не получаваме информация за това.

Поздрави,
      Александър
    • valeriyabg
      valeriyabg
      Бронз
      Имах същия проблем.Днес ми изписа че парите са изпратени но не ги виждам никъде.Може би въпросът ми е глупав но къде точно се намират билетите?
    • valeriyabg
      valeriyabg
      Бронз
      Открих ги благодарение на една друга тема във форума
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей valeriyabg,

Радвам се, че си открила своите билети и вече всичко е наред!

Успех по покер масите! :)

Поздрави,
      achko
    • Ewgeniq95
      Ewgeniq95
      Бронз
      Имам същият проблем с билетите :(
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Аз пък си чакам безплатните пари 7-ми месец :facepalm: :facepalm:
      Първо нямаше зала , сега се оказа че имам регистрация(направена преди месец) в единствената която давала......явно този живот само рейк ще плащам на ПС , а няма да взема безплатни пари....
    • valeriyabg
      valeriyabg
      Бронз
      Последен въпрос...какъв е Claim code?въведох този-PSVIPDAILY но явно е само за турнирите...
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей valeriyabg,

Би трябвало Claim Code да е въведен автоматично, но ако не е той се съдържа в самият линк (бонус кода са цифрите накрая на линка), който си получила в имейла от EuroPoker.

Поздрави,
      achko
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Здр видях ,че предлагате 10 безплатни билета в EUROPOKER.
      Та като не съм се вазползвал досега от безплатни бонуси.
      Направих регистрация там тракната кам вас и всичко оказано съм направил и 48 часа минаха но билетите ги няма.
      Може ли да помогнете.

Имам още един въпрос който не е по тази тема но ще се възползвам.
      Поканих приятел при вас който направи депозит в П старс тракнал се е към вас но не е добавил потребителското си име.
      Това проблем ли е и той пита може ли да го добави сега?

Благодаря!
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей NauTinal,

Имаш Съобщение относно безплатните пари за покер. :)

Твоята приятел може да въведе потребителското си име в Стъпка 6 на указанието ни за регистрация в PokerStars. Ако изпитва затруднения в това може да се свърже с нас на Помощ.

Поздрави,
      achko
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Благодаря за бързият отговор!
      Пратил съм снимки на лична карта от 2те страни.
    • Ewgeniq95
      Ewgeniq95
      Бронз
      В крайна сметка чаках близо седмица за да ми кажат "използвала си грешен линк" при положение , че съм направила всичко което е споменато тук http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/25/ :s_thumbsup: Евала!!!

П.П
      И ми казват да избера безплатните пари в друга зала с УДОВОЛСТВИЕ ,но такава зала НЯМА приятели :tongue: :tongue:
      :roto2: :roto2:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Ewgeniq95,

Както ти написах и в съобщението - наистина съжалявам че се е получило така при теб, но не мога да ти отговоря каква е причината.

В редки случаи, се получава така, че сметката не е тракната към PokerStrategy.com и поради това не можем да преведем безплатните пари за игра на покер в тази зала, тъй като освен това сметката трябва да е създадена чрез указанията от посочената и от теб страница.

Във връзка сме с други зали и се надяваме да можем да предложим избор от поне две съвсем скоро, за това ще те помоля да имаш още малко търпение и да провериш на страницата с техния списък след седмица или две например: http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/
      С момента не мога да кажа кога точно ще има такава, но правим всичко по силите си да осигурим по-голям избор.

Поздрави,
      Александър
    • georgiev00
      georgiev00
      Начален
      За съжаление от EuroPoker отказаха превода на безплатните пари за игра на покер по сметката ти там. Възможно е ти или друг член на семейството ти вече да има сметка в залата.

Пише че сметката ми в евро покер е тракната правилно и ще получава точки за това . Какво общо имат тези билети , с това дали някой от семейството ми има сметка в тази зала ? Нито аз съм имал сметка там нито който и да е от семейството ми е имал .
    • danail25
      danail25
      Бронз
      Здравейте, аз също се регистрирах, но не получих безплатните билети..
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей georgiev00,

Получил си Съобщение от нас.

Поздрави,
      achko
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей danail25,

Ти също имаш Съобщение. :)