Шанс

• sulipro
      sulipro
      Бронз
      Разочарован съм...изгубих бонуса от 50$... :( и всичко заради оправлението на банката,но въпреки това искам да продължа да играя покер само,че имам един въпрос свързан с betfred.Дали с карта visa electron ше мога да си вкарам пари в сметката? :f_confused: :f_confused: :f_confused:
  • 3 отговора
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Препоръчвам да видиш блога на никси79. От нула до колкото дойде.
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      За съжаление, изтрих първоначалната тема, за да не се повтарят нещата с тези от новия ми блог. Иначе аз съм депозирал с виза електрон, но моята беше кредитна. Повечето електрони са дебитни, не знам дали ще стане, но не виждам причина да не се получи.

А загубата на банката е нещо съвсем нормално. Аз също загубих моята, а след това още няколко пъти след като депозирах. И причината не е само в управлението на банката, въпреки, че тя е основна. Просто в началото не достигат умения и опит и може съвсем лесно да се занулиш и със стриктно управление на банката - просто се губят доста пари от грешни преценки и отигравания. Повече, отколкото се печелят.

Моят съвет е, ако ще депозираш, наблегни повече на теорията и играй на още по-ниски лимити, дори да имаш банка за по-високи. Поне докато не схванеш основните принципи на формата, който играеш за да можеш да си позволиш да си платиш за уроците по време на игра.

Успех!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей sulipro,

Залата по принцип приема дебитни карти, вкл. и visa electron. Провери за България обаче, защото аз знам за UK и понякога залите имат подобни ограничения, но смятам за BG ще е същото.

Съжалявам, че си изгубил банката си и се надявам това да не те отчайва много, защото това съвсем не означава, че не можеш да се фокусираш над едно по-добро управление на банката и повече четене. Можеш да се възползваш и от Покани приятели, програмата, която е помогнала на много други като теб.

Успех!

Поздрави,
      Деси