4.40$ 4-max AA

• asarafov
      asarafov
      Бронз
      Съжалявам, че е през буум, но нямам текста от ръката, да го конвъртна.

Ето как мислих аз по-време на ръката (естествено, не претендирам да е вярно) Префлоп го рейзвам стандартно от позиция, той решава да колне. Флоп 373. Тук аз си правя стандартен малко над халф пот с-бет, за да му позволя да се опита блъфира или да 3-бетне с някой овърпеър. Той изведнъж решава да шъвне 130 блайнда алл ин. И тук идва нашето решение. Моята логика е, че с 33 или 77 най-вероятно ще направи лек 3-бет, или пък ще чек-колне и на търна ще се опита да вкара парите в средата, когато потът е набъбнал, но със сигурност няма да бутне всичко на флопа, защото ще изгуби доста валю освен ако и аз не съм с монстър. Тука идва моментът на какъв рейндж го поставям аз? Логиката ми е следната - може да реши да бутне, спокойно с овърпеър 88+, слагайки ме на АТ+,КJ+ и т.н. (тъй като все пак сме 4-хендед може и по-широк рейндж да ми постави), или да пушне с флъш дроу. Сега след ръката като се замисля обаче по-вероятен беше флъш дроуа и също така, че може би не трябваше да се стаквам, при положение, че бяхме доста дълбоки стакове...

http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/2590398_1E98356DBD
  • 1 отговор
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Ок.

Флоп:

Аз лично на тоя борд бих заложил по-малко, но и така мисля, че е ок.

Като цяло разсъжденията мисля, че са ти прави. Абсурдно е да има 3х/77 според мен с това отиграване и по-често ще го прави или с ФД, или с някакъв чифт от сорта на ТП/88-ТТ. Може дори от време на време да ни обърне нещо като 66 тук.

Аз тук бих снап колнал без да се замислям. Това според мен е перфектната ситуация за нас. Отделно имаме и асо каро, което малко, или много важи, ако той има ФД.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R