Гоооол за България 1;1

• MrNiki666
      MrNiki666
      Злато
      :sdrink :sdrink :sdrink :sdrink :sdrink :sdrink
      айде още един гол. Няма ли фенове бре? Няма тема :facepalm:

Ееее жалко, само за малко, дано удържим :-)
      А съдията ......
  • 25 отговора
    • Crusible
      Crusible
      Бронз
      Браво на наще! :nh
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Страхотно изигран мач за България. Надиграхме ги тактически , но за жалост турския съдия им подари точката.
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      Нещата накрая май ще отидат на 2-ро място в групата и 9-то сред вторите отбори,което ще ни извади от баражите.Дай боже да бием Италия следващия мач.Мисля,че е реално и логично,защото жабарите влизат бавно в ритъм след лятото.
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Е стига бе ебати тъпотиите.Докога така?Аз не се радвам на тъпата една точка.Докога с този малшанс бе?Италия ни правят 2 удара 2 гола за 2:2.Срещу малоумната Дания повеждаме и червен картон за Бандаловски ,трябва да отбележим че си беше заслужен ,но това отново е малшанс.Сега турският съдия реши да ни заколи.Корнелиус игра с ръка и то 100% и то ДВА ПЪТИ ,да не говорим ,че и самото съприкосновение след това не беше за дузпа.

Относно мача първото полувреме не играхме добре да ,но Дания имаше 2 положения и то след груби наши индивидуални грешки.Второто полувреме можеше да си ги бием без проблем ако Тонев не беше прегорял на два пъти във важни моменти.

Отличен мач за България.Адмираций за Любо Пенев и за всички български момчета ,които успяват да ни радват с играта и себераздаването си.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Злато
      Бием чехите и всички останали и дори да загубим от Италия, няма да сме на 9то сред 2рите в групи. :-)
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Всякакви сметки са излишни.Аз само се надявам да продължим да играем така със желание ,въпреки ограничените ни възможности ,че предните квалификации ми беше мъка да гледам апатичния ни отбор.Ако трябва да бъдемреалисти сме с най-малки шансове за второто място ,както и с най-големи ако сме втори да сме най лошият втори отбор.Това обаче не пречи да бъдем оптимисти и да се надяваме българските момчета да продължат да ни радват с желание и себераздаване.
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Първоначално публикувано от bonev70
      Нещата накрая май ще отидат на 2-ро място в групата и 9-то сред вторите отбори,което ще ни извади от баражите.Дай боже да бием Италия следващия мач.Мисля,че е реално и логично,защото жабарите влизат бавно в ритъм след лятото.
      Италия винаги играят трудно и винаги побеждават в такъв род квалификации за наше съжаление.
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      Аз не държа да се класираме,но това е минимума което взехме до тук-заслужавахме повече.Днес за пръв път ни надиграха,но можеше да бием.
      Като цяло след като Стоичков ни докара до 1:1 с Малта ми беше все тая за националния,но днес за пръв път извиках след гол за нашите от много време и вече не ми е все тая,като виждам играта и желанието.
      Пък и имаме треньор което отдавна ни липсваше.То май нямам спомен да сме имали добър треньор де.
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Армения е ключа към бараката .Нама как да не спечелят точки (освен срещу Малта) , дано не е срещу нас .Въпреки че след случката ще излязат разярени :D .
      Освен това "чичовото" е късметлия и като нищо може да ударим Италия.
      Иначе от този мач доста хора искам да похваля но Иван Иванов и Тонев ми напълниха душата.Първия е супер стабилен на сериозно европейско ниво , а за Сашко какво да кажа...такова бягане от български играч май не съм виждал.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Злато
      Как няма да бяга Тонев. От Ювентус са пратили съгледвачи, ако не се лъжа. Ще бяга не ми, ще оре. Дано се развие това момче че много потенциал има в него.
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      Мен лично доста ме тилтват голяма част от последните мачове, с тези повеждания и после изравнявания по абсурдни начини, рефери, Бандата, грешки... :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: Само важните мачове на Григор Димитров ме тилтват повече, поведе и той срещу големите, и оп 4-5 поредни двойни грешки :fuuu: :fuuu: :fuuu:
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      И на мен от доста години за пръв път ми харесаха , не съм гледал скоро , май 20-тина години националния отбор да тича толкова , а гола според мен си беше редовен , просто дълго рамо :facepalm: :facepalm:
    • independentBG
      independentBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от bozhurin
      ако Тонев не беше прегорял на два пъти във важни моменти.
      Не съм съгласен с това изречение на коментатора на БНТ.
      По добре да опита и да прегори, отколкото като Попов да избере очевадно по-лошият вариант да центрира в наказателното при по-високите датчани, вместо като един истински капитан да се нагърби с отговорността и да изиграе ситуацията. В такива моменти се усеща липсата на Бербатов. Играчи които вземат инициативата в малкото възможности и отбелязват.
      А иначе целият отбор игра много добре и заслужават да играят на световното. Но дори и да не успеят за това, този отбор има бъдеще.
      Изпуснали сте да похвалите голмайстора Манолев :) .
      Успех и другият път както Пенев каза да играят от първата секунда както показа че могат второто полувреме.
    • Kleshto
      Kleshto
      Бронз
      И аз мисля, че този отбор има бъдеще. Но не пропускаме само Манолев да похвалим, ами и Михайлов заслужава, като изключим в началото намесата му с крак.
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Първоначално публикувано от independentBG
      Първоначално публикувано от bozhurin
      ако Тонев не беше прегорял на два пъти във важни моменти.
      В такива моменти се усеща липсата на Бербатов. Играчи които вземат инициативата в малкото възможности и отбелязват.
      Аз пък с това не съм съласен.Искрено се радвам ,че Бербатов с присщото си самочувствие и идиотско поведение ,което показва в последните години откакто стана звезда ,отказа на Любо Пенев да се завърне в националния отбор.С него отбора нямаше да е същия.Сега всички момчета играят като един ,няма измислени звезди.Присъствието на Бербатов щеше да промени много неща в играта ,нагледах му се и на него достатъчно години в националния отбор ,как прави по 1км на мач и след мача фланелката му е чисто бяла и прилежно запасана в гащетата.Не благодаря на тези футболисти се нагледах.По-добре да играе Тонев ,Мицански ,но с желание и себераздаване за герба ,който носи.

Edit:Спомням си в едно негово интервю след като Пенев го беше канил да се върне какво отговори.""Не няма да се върна.Аз като се отказах от националния отбор никой не се обади да ме попита ,Абе Бербо защо така бе ,защо се отказа ,сега се сетили за мен.""Какво иска бе Бат Бойко да отиде на крака да му се моли да се върне ли ай да си ..........
    • independentBG
      independentBG
      Бронз

bozhurin
      Аз пък с това не съм съласен...
      Не се изразих правилно, в моменти като този ни трябват футболисти като Бербатов. Аз също съм на мнение че той подходи много егоистично в ситуацията. А иначе на отбора им трябва още малко самочувствие за да отиграват ситуациите още по-добре.
    • noob3r
      noob3r
      Злато
      Аз на мястото на Бербатов доста по-отдавна щях да съм теглил една майна на България като цяло.

Не беше нормално, докато играеше за България, след всяка загуба той да е виновен и само неговото име да се споменава из медиите. Никой тогава не обръщаше внимание на факта, че останалите 10 човека в отбора не можеха да вържат два паса по между си. Съвсем нормално е, когато имаш играч като Митко в отбора, да използваш всяка една възможност за да му подадеш топката.

Хората го обвиняват, че не тичал достатъчно? Може би, защото стила му на игра като цяло не е такъв? Те понеже останалите от отбра ни много се раздаваха по терена. Не спираха да тичат та на края все Бербатов виновен.

Подкрепям с две ръце решението му да се оттегли от националния и от цялата помия, която се лееше по негов адрес през последните години. Просто не заслужаваме такива играчи. Не и с нашия цигански манталитет.
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      Бербатов съм го гледал и съм му се радвал.Вече искам да го гледам само в Англия.Трябва ни човек като Бербатов но не и той или звезда за която всички да играят.
      Както видяхме трите коня все казваха,че не можели да теглят каляската и тя не вървеше.Сега имаме 11 катъра с треньор който знае как да ги подреди и надъха,а не да говори колко са трагични(Матеус).Аз лично ми харесва един спортист да играе за родината си и да се раздава.Не става с паспорти.Хубавото е,че и Любо като треньор и играчите имат накъде да се развиват,което се надявам да ни носи много радости за в бъдеще.Нека изчакаме и след някоя друга година може да направим отбор с който всички да се съобразяват.
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Първоначално публикувано от noob3r
      Аз на мястото на Бербатов доста по-отдавна щях да съм теглил една майна на България като цяло.

Не беше нормално, докато играеше за България, след всяка загуба той да е виновен и само неговото име да се споменава из медиите. Никой тогава не обръщаше внимание на факта, че останалите 10 човека в отбора не можеха да вържат два паса по между си. Съвсем нормално е, когато имаш играч като Митко в отбора, да използваш всяка една възможност за да му подадеш топката.

Хората го обвиняват, че не тичал достатъчно? Може би, защото стила му на игра като цяло не е такъв? Те понеже останалите от отбра ни много се раздаваха по терена. Не спираха да тичат та на края все Бербатов виновен.

Подкрепям с две ръце решението му да се оттегли от националния и от цялата помия, която се лееше по негов адрес през последните години. Просто не заслужаваме такива играчи. Не и с нашия цигански манталитет.
      Ми да теглиш майната на нещо ,в случая родината просто защото си обиден е присъщо на хората под 20 години не на улегнали спортисти и мъже.

Това ,че е отнасял критики е нормално.Когато си звездата на отбора и той печили отнасяш похвалите и си на гребена на вълната.Когато той губи пак е нормално ти да си виновен понеже ти си лидера и от теб се очаква най-много.Това е бремето да си звезда.Тежка е царската корона и на Бербатов му дотежа в повечко.

Не говорим за останалите ,а за Бербатов в момента.Той е мързелив футболист и това не го отрича.Няма такъв стил на игра в съвременния футбол.В съвременния футбол зашитниците атакуват а нападателите защитава.Ако беше играл през 60-те тогава можеше да практикува този стил.Това като цяло му попречи да стане наистина голям футболист.

Другото е манталитета му.Предполагам помниш как меко казано се изгаври с големи имена във световния футбол по време на трансфера му във Фулъм.Не може да накараш отбор като Ювентус да прати самолет за теб и в последния момент да не се качиш защото си подписал с Фулъм.Неговото обяснение беше ,че просто искал да вдигне малко шум.Ебати смешника ,какъв шум бе ,защото целия свят го беше забравил че е на картата и искаше малко да се направи на интересен.

Така че Бербатов е голям талант ,но мързелът и манталитетът му попречиха да стане наистина голям играч като Стоичков.Искрено се радвам ,че не е в сегашния национален отбор ,защото ащо беше нямаше да имаме тези успехи и игра.Дори играчите от националния отбор в момента са го заявявали публично ,че това че Бербатов го няма прави отбора по-силен!
    • 1
    • 2