Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Гоооол за България 1;1

• independentBG
      independentBG
      Бронз
      Напълно съм съгласен с бонев70. А божурин тук май обсъждаме целият отбор, просто ти се хвана за едно изречение от моя пост и реши да си излееш гнева спрямо Бербатов :) .
    • VEGATA
      VEGATA
      Бронз
      Пхахахахахахах, :ayfkm bozhurin, май си противоречиш нещо? Първо Бербатов бил егоист, мързелив и какъв ли не, после ревеш, че бил напуснал националния. Последно искаш ли да играе за България или не? Митко е световно признат и не виждам как смееш да говориш против него. Само глупак и човек, който гледа футбол от вчера може да оспорва качествата му. Той не е просто голям играч, той е ВЕЛИК! Лично на мен играта му ми доставя такова удоволствие, което плюнки като Чичарито никога не може да ми направи, ако ще и 20км да бяга на мач. Такава му е играта на Митко - прецизна, елегантна, понякога гениална, игра която не се вижда никак често. И нали се сещате, че ако Бербатов имаше хъса и раздаването на един Рууни примерно, то щеше да е номер 1 в света! Но не може човек да е перфектен от всякъде, така че радвайте се на качествата, които притежава, защото те не са често срещани. Относно това дали трябва да е в националния и аз съм на мнение, че на този етап не би паснал на отбора, но като цяло само можем да гадаем. Нека не забравяме обаче, че той е най-резултатния голмайстор за всички времена. Стана голмайстор на висшата лига, вкара хеттрик на Ливърпул и не на последно място, изравни се с легенди като Алън Шийрър и Анди Кол вкарвайки 5 гола в един мач. Когато фактите говорят и боговете мълчат - keep calm and watch Berberotica.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      Наистина играч като Бербатов е много нужен на отбора. Срамота е Гъргоров да играе като централен нападател. Това показва на какво ниво са ц. нападателите в Бг. Но пък Бербо няма сърце за национален, показал го е вече няколко год.
      талант голям е , но е егоист, мисли само за пари, вместо да да дава на тези млади мом4ета пример и да ги води. Дано скоро време се сдобием с добър ц. нападател.
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Първоначално публикувано от VEGATA
      Пхахахахахахах, :ayfkm bozhurin, май си противоречиш нещо? Първо Бербатов бил егоист, мързелив и какъв ли не, после ревеш, че бил напуснал националния. Последно искаш ли да играе за България или не? Митко е световно признат и не виждам как смееш да говориш против него. Само глупак и човек, който гледа футбол от вчера може да оспорва качествата му. .
      Ако беше прочел поста внимателно щеше сам да си отговориш на въпросите...,а дали съм глупак и от кога гледам футбол неискам да коментирам.Четете малко преди да пишете....
    • piton4ef
      piton4ef
      Бронз
      гледам че има такива които се интересуват от футбол, искам да попитам тоя Меси дето го хвалят много българин ли е, от нашите ли е?
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      Преди време когато имахме високи цели и добри футболисти се говореше за подмладяване.Това е труден процес, и за България е сложен поради липса на избор,а и нашите фенове не бяха готови да чакат няколко години за нови успехи.Бербатов може реално да играе за България максимум на свтовното първенство,за което я се класираме я не.Всичко с времето си.
      В момента има много добра среда за младия ни отбор.Феновете ги харесаха и ги подкрепят.Журналистите също ги хвалят и не ги притискат(нямам спомен да се е случвало).Треньора има амбиции и знае как да постигне цели(надявам се).Така,че не спорете и оставете Бербатов на мира.Рано или късно,ако продължават така ще се появи и новия Бербатов,Стоичков и Балъков.Дай боже да са от едно поколение.
    • 1
    • 2