bileti

• 5 отговора
    • nikimaus777
      nikimaus777
      Бронз
      Първоначално публикувано от valtazarski87
      zdr poluchih 10 bileta po 1.20 v europoker ,no nemoga da gi otkriq v akouta si tam za da gi igraq molq pomogneta .
      Здрасти, първо прочети правилата във форума и после задавай въпроси едно от правилата е да се пише на кирилица
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей valtazarski87,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър.

Ако си получил съобщение, че си одобрен за билетите, моля погледни си имейл адреса, чрез който си създал сметката си в залата EuroPoker.

Трябва да си получил имейл от тях, в който има линк за активирането на билетите и те ще се появят в сметката си скоро след това.

Всеки турнир, в който можеш да играеш с билетите, ще се покаже в лобито на EuroPoker със символ във вид на зелен билет, точно пред името на Sit & Go турнира. Ето как изглеждат:

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Поздрави,
      Александър
    • terryto
      terryto
      Начален
      Здравейте,аз имам същия проблем вече два дена чакам ако можеш да кажеш горе долу колко време се чака за тези бонуси ще съм ти благодарен :)
    • AsToitsev
      AsToitsev
      Бронз
      Здравейте, искам да попитам дали някои ,който очаква свойте билети от EuroPoker е чакал повече от 48 часа.Защото при мен вече се бавят повече от 48 ...С кого да се свържа за информация?
      Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей terryto и AsToitsev,

Тъй като предложението ни в EuroPoker стартира съвсем наскоро се бяха появили някои технически проблеми и част от трансферите не се бяха стартирали автоматично.

Те вече са отстранени и би трябвало всички трансфери да са стартирани най-късно вчера след обяд.

За тяхното приключване е необходимо известно време и обичайно е до около 48 часа след стартирането им, което обаче се случи вчера.

Надяваме се, че всече всичко е наред и няма да има подобни забавяния.

В случай че имате проблеми - моля, пишете ни на http://bg.pokerstrategy.com/home/support/ за да можем да ви съдействаме.

Успех на покер масите и ще се радвам да ви виждам активни във форума.
      Вас също каня да се представте на общността ни - като кликнете тук.

Поздрави,
      Александър

Поздрави,
      Александър