From the Bottom to the Top !

• S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте . Започвам нов блог. Целта е нещо по-реално .... или поне за мен. Идеята ми е отново да започна главно с freerolli в Stars-a и FTP и цент по цент да изградя начална банка след която се ориентирам основно към SNG и МТТ на micro лимитите. Целта ми е да достигна 2500$ . Целта на блога е също така да подобря своята игра. Срок не съм определил, но би трябвало да е най-късно до началото на уни месец,тъй като след това няма да съм в BG а и няма да имам време за покер.

П.С. Не използвам никакви помощни програми.

Поздрави - Ники

• 22 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей S0BiEsKl,

Доста амбициозно предизвикателство си си отправил от $0 до $2500 в рамките на два месеца?

Успех, и се надявам да ме изненадаш! :)

Поздрави,
      achko
    • jingalbel
      jingalbel
      Бронз
      Успех по масите,иначе трудно предизвикателство,все пак няма невъзможни неща!!!
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей и от мен,

Пожелавам ти успех в постигането на целите.

Поздрави
    • Ralz123
      Ralz123
      Бронз
      Здравей от мен и успех.

Искам да те попитам, кои фрийроли играеш в старса и тилта, защото аз не намерих почти никакви - само 2 български и ако може да кажеш около колко часа са? :)
      Благодаря предварително.

Поздрави.
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравей,
      Аз ще играя в Българския и ще разнообразявам с някои и друг на банкроллмоб, но той е с парола и трябва да се ровичкаш за да я намериш а и също така структората е кофти. Тъй като е само 25$ а се пускат по 4-5к играча. В ФТП има едни по 100-150$ с по 7500 човека с 45 ако не се лъжа платени места. А Българския там си е далаверка 1200-1500 се пускат. Като цяло си е купон :D . Горе долу за тези се сещам който биха ти били от полза.

Мерси за подкрепата и пожеланията :) няма да ми е лесно, но това ми е и целта. Може би нямаше да е зле да ми бяте пожелали да не ти се запали колата в движение, но карай изгасих я :fuckyeah :D с известни щети по нея и мен разбира се . Шибана електроника :D :facepalm:
    • Ralz123
      Ralz123
      Бронз
      Понеже не съм играл от година близо, съм намислил нещо подобно на твоето предизвикателство от 0 -> нагоре, та да се видя на какво ниво съм, че ако не мога да ги бия по фрийролите няма смисъл от инвестиции.
      Благодаря за бързия отговор, надявам се да кешнем и двамата от тези след малко. :D

Успех и... безаварийни. :s_evil:
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Мерси :) Успех и на теб. Да ти кажа ще се стреснеш какво е в фрееролите :D . В смисъл такъв да не се стряскаш като ти влезнат all in на 2 7 :D . Пък и няма как без авария при мен не е ден . :D
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте :) Тези дни нямах време за покер и един вид все още нямам старт. Тази вечер ще запиша 2-3 фреерола пък да видим. Направих си кафе взех си цигари и съм готов за покер :Д . Мерси за подкрепата надявам се да ви изненадам приятно както и себе си . Ще пиша довечера след турнирите мисля да включа и 8*8 към програмата защото и там има някфи фреероли а и без това съм с празна банка там.

Поздрави

• S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      То това беше уникална игра........... получавах такива колове където и на акъл неможе да ти доиде. Те едно, че са мазохисти, но им вразваше. Карай няма да се оплаквам :) Много съм ги съквал а и те мен . Все пак това е покера. Иска се умения, но и късмет а именно той днес ми липсваше. Нов ден, нов късмет. :)
    • Ralz123
      Ralz123
      Бронз
      Първоначално публикувано от S0BiEsKl
      То това беше уникална игра........... получавах такива колове където и на акъл неможе да ти доиде. Те едно, че са мазохисти, но им вразваше.
      Tell me about it..
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to Onmm [Ad Ac]
      AKPPKA folds
      shushlqk1 calls 30
      RaketataN1 calls 30
      Onmm raises to 240
      Dr-Draf7 folds
      filian calls 240
      BIWOLA folds
      ia4kata folds
      shushlqk1 folds
      RaketataN1 calls 210
      *** FLOP *** [Qc Kc 4c] (Total Pot: 795, 3 Players)
      RaketataN1 checks
      Onmm bets 795
      filian raises to 1,335, and is all in
      RaketataN1 folds
      Onmm calls 420, and is all in
      filian shows [Tc Jc]
      Onmm shows [Ad Ac]
      Uncalled bet of 120 returned to filian
      *** TURN *** [Qc Kc 4c] [Jd] (Total Pot: 3,225, 2 Players, 1 All-In)
      *** RIVER *** [Qc Kc 4c Jd] [9c] (Total Pot: 3,225, 2 Players, 1 All-In)
      filian shows a straight flush, King high
      Onmm shows a flush, Ace high
      filian wins the pot (3,225) with a straight flush, King high

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Ето ги първите долари..... хванах 15$ в 8*8 а имах шанс за 25$ . Бяхме хедс up и точно за 2 ръце ме събра е бях чип леадер QQ vs 33 ест 3 на на ривера и следващата рака JJ vs 33 и на флопа 3 :facepalm: . Ако ми беше близко нямаше да се здържа и щях да му шибна един . Както и да е..... Целта ми беше 1-то място, но когато софта ти каже не, значи НЕ. :D

FTP,PokerStars-Банка-0$
      8*8-Банка-15$

Поздрави
      Ники

• S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте :) Не съм се поствал от бая време, но просто нямах никакво време дори за сън. Днес не съм на работа и пуснах 2 МТТ с парите който прехварлих от 888 към старса. Първоначално ги бях вдигнал на 80, нооо успях да ги стопя и останах с 30 :facepalm: . Та за МТТ-та , мина що годе добре но не съм много доволен, тъй като ме прецака преценката ми . играх $2.20+R NL Hold'em [2x-Turbo], $9K Gtd като вкарах само АД-он. Общо взето това е . Ще видим кога пак ще имам възможност да поиграя.

Старт Банка-0$
      Банка-953.10$

http://img594.imageshack.us/img594/1710/efssss.png

Ето и една доста интересна ръка :)

http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/2869885_65B7A8CD3C

Поздрави Ники !
    • AsToitsev
      AsToitsev
      Бронз
      Здравей,относно ръката :nh -може би един от най-грубите бед бийтс,които съм виждал :fuckyeah.Относно турнира честито за 4тото място (953$),само не разбрах от какво не си доволен ??? Обърнал си 15$->80$->30->953.
      Само не разбрах от какво не си доволен :D .
      Поздрави,
      Александър
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      Браво колега за резултата . И аз играех този турнир, но успях да завърша на 148 позиция.
      Турнира е мн труден, бързо покачване на блиндовете , адски много донкове, които плащаш с всичко :D
      Браво и дано сега банката се дига с такива темпове в пъти, както вчера ;)
      А ръката с 33 и рейз 7х блинда и колл трепе. Да нямаше някво пречувствие за 4ката :D
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Първоначално публикувано от AsToitsev
      Здравей,относно ръката :nh -може би един от най-грубите бед бийтс,които съм виждал :fuckyeah.Относно турнира честито за 4тото място (953$),само не разбрах от какво не си доволен ??? Обърнал си 15$->80$->30->953.
      Само не разбрах от какво не си доволен :D .
      Поздрави,
      Александър
      Здравей :) Ами не съм доволен поради 1 причина, че бях чип лидер, но след адската вързия на 2 донка си заминах. Завърших на добра позиция, но можеше на много по-добра. Карай next time :D . Мерси за подкрепата а ръката доста ме изненада и мен .
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Мерси колега поздрави и за твоите резултати снощи. Гледам направо си избил рибата брат :D . Пожелавам ти все такива успехи и по-големи :P . Относно ръката, нямах си и идея кво става :D просто като видях JJ vs 33 J на flopа и викам.... Айде браво бе идиот замина си пак рано (за мен се отнасяше) Извадих голям късмет а онзи сигорно е припаднал нз, аз като видях 33 и едва не се подпалих с цигарата от кеф :D
    • Ex7erM1na7oR
      Ex7erM1na7oR
      Бронз
      [quote][i]аз като видях 33 и едва не се подпалих с цигарата от кеф :D [/quote] :nh :facepalm:
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Много време не бях писал какво се случва около блога ми . Ще ви разочаровам най-вероятно, но поне да го кажа . Изтеглих всичко налично от старс-а тъй като след няколко дни имам бал и парите ми трябваха. Не съм финансово стабилен и тъй като нашите се чудеха как да ми осигурят всичко. Реших да ги зарадвам като ги облекча по някакъв начин :) . Та така купих им на тях по нещо както и за мен естествено :D . Не съжалявам за решението си и никога няма и да съжалявам. Заделих си 150 лв за скооп турнирите на 12 от по 27$ . Само тях мисля да разцъкам . А при евентуален и нежелан фалит ще започна отново от 0-та . Все пак успях да припечеля почти 1000$ от 0 . Вярвам, че отново с труд, игра и късмет ще имам възможността да го направя пак. Дано не се случи де, но каквото има да става ще става :) . Благодаря на всички който ме подкрепят и следят блога ми . Макар лично аз да не бях се вясвал скоро....... , но сега ще пиша по-често. :) Приятна игра от мен и късмет по масите на всички :)

Поздрави
    • 1
    • 2