3,30$+R, AJo Final Table Bubble!

• Ogiiiii
      Ogiiiii
      Бронз
      No Limit Holdem Tournament
      FullTiltPoker
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG (493k) 31bb
      Hero (CO) (348k) 22bb
      BTN (236k) 15bb
      SB (498k) 31bb
      BB (703k) 44bb

Blinds: 8k/16k Ante 2k

Pre-Flop: (34k, 5 players) Hero is CO A:heart: J:club:
      1 fold, Hero raises to 37k, BTN goes all-in 234k, 2 folds,
      Hero calls 197k Flop: 7:spade: 6:heart: 4:spade: (502k, 2 players, 1 all-in) Turn: A:diamond: (502k, 2 players, 1 all-in) River: 2:spade: (502k, 2 players, 1 all-in) Final Pot: 502k BTN shows Q:diamond: Q:heart: Hero shows A:heart: J:club: Hero wins 502k (net +266k) BTN lost 236k

Това е final table bubble, играча е 31/29, 11% 3 бет за 120 ръце, по позиции: 3бет бутон 10%. Иначе е печеливш играч с 5к профит и 5$ avg buy in, но няма голям семпъл, има шипнато едно голямо мтт. Турнира е преди затварянето на фул тилт, нз за тези 2 години но сигурно има значение и това. Тук с какъв рейндж бихте платили. Според мен правя сериозна грешка. Донякъде бях и малко тилтнат, защото загубих наскоро 2 големи ръце, отделно и това ми беше тогава първия финал табле бъбъл на мтт и съответно за първи път стигах толкова deep. Според мен той не би рискувал мн light s 15bb да отпадне точно преди фт, и си мисля че моят рейндж трябва да е AQ+, 1010+ нещо от сорта. Иначе динамика нямам голяма с него освен една ръка по-рано, в която ме чек-реизна на блъф на флопа в рейзнат от мен пот, 2ри барел на търна и предаде на ривъра вс моя топ чифт.
  • 1 отговор
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Според мен това си е стандартен рейз/кол тук.

Мисля, че е грешно в тоя спот да колваме само с ТТ+/АQ+, защото все пак сме CO срещу БТН където ренджовете са доста широки.

Моя рендж за рейз/кол тук дори и точно преди ФТ срещу подобен играч би бил нещо от сорта на 66+/A9+/KQ. Нещо такова. Може дори и малко по-лайт, ако знаем, че играча не отдава голямо значение на това, че е точно преди ФТ и бута стандартно.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R