Но Лимит и МТТ Блог От Мен Михаил

• mishy87
      mishy87
      Бронз
      Здравейте нека се опитам да направя и аз едно блогче.
      Казвам се Михаил.Играя Покер от 4 години насам.Както сички започнах с моя капитал от 50$ в Мансион Покер трагнах на лимит 0.10/20 което беше против банката ми но понече имам опит и затова реших така.
      Както знаят сички играя вече Но лимит 0.50/1 и ще поствам тук рацете който губя и печеля може и да направя графика след време.
      Днес поиграх малко около 40 50 мин някаде и увеличих банката си с 75евро

В момента Банката ми е 292евро а започнах с 35евро това е само за помалко от ден. Да живее Покер Мансион и Тяхните :f_biggrin: :f_biggrin:
      И тяхните Турнири с малак баин.
  • 5 отговора
    • EthereaL
      EthereaL
      Злато
      Честито за блога. Много успехи на масите. Доста хора хвалят Меншън, явно е добро място с по-слаби противници :f_grin: Може и аз да пробвам. Офф, ще е доста по-приятно да се следи блога ти ако намалиш правописните грешки :f_p:
    • bah22
      bah22
      Диамант
      Първоначално публикувано от EthereaL
      Честито за блога. Много успехи на масите. Доста хора хвалят Меншън, явно е добро място с по-слаби противници :f_grin: Може и аз да пробвам. Офф, ще е доста по-приятно да се следи блога ти ако намалиш правописните грешки :f_p:
      :s_biggrin:

Успех и от мене! Гледай да не пренебрегваш банката, понеже колкото и да си добър винаги ще банкрутираш рано или късно!
    • dddexxx
      dddexxx
      Бронз
      Kaкво стана със стака? Фалира ли?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ mishy87,
      Поздравявам те за инициативата и ти желая успешна покер кариера! Ще следя блога ти, но не знам дали ще стигнеш далече, защото без банка за лимитите, на които играеш дори да си най-добрият играч, не може да разчиташ на чистия късмет, което и правиш, когато играеш без банка за лимитите, на които си се засилил да си, извини ме, но ще бъда директна, ... да си пробваш само късмета.

Както има ъпсуингс, така и има и даунсуингс, та сам се сещаш какво се опитвам да кажа. Без дисциплина няма да успееш да постигнеш това, което ти пожелавам по-горе. Най-очтиво те моля да ми обясниш как виждаш развитието си при такива лимити и с такава банка? Предлагам ти да слезеш надолу и да играеш разумно.

Поздрави,
      Деси
    • batmanbg
      batmanbg
      Бронз
      Каква покер кариера той има 2 buyin-a ;[