проблем на приятел

• proto920311
      proto920311
      Бронз
      един приятел се опита да ми прати пари преди малко че не ми достигаха малко.И той не е сигурен дали има регистрация тук и ме помоли да пиша от негово име.Проблема е че той влиза в сметката си върху изпрати пари към друг играч и пише 0,00 а той има какво трябва да направи за да оправи този проблем?
  • 6 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей proto920311,

Без да знаем залата - можем само да гадаем за причините.

Освен това - дори да имаме информация за нея - те могат да бъдат какви ли не. От това да има ограничение за прехвърляне на пари от неговата сметка (което е наложено от него самия или от покер залата), до това да има технически проблем към момента.

Препоръчвам да се свърже с отдела за обслужване на клиенти на покер залата ви, защото дори с повече информация - в този случай можем само да гадаем за причините, тъй като само от отдела за обслужване на клиенти имат достъп до сметките на играчите и могат да проверят какви са те.

Поздрави,
      Александър
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      покерстарс е залата
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей proto920311,

В такъв случай ще те помоля да се свържете с отдела за обслужване на клиенти на PokerStars и да ги запитате за възможните причини, тъй като нямаме достъп до тяхната система и само можем да гадаем какви са те.

Можеш да предадеш на приятеля ти да им пише на следния имейл адрес, като няма проблеми да го прави и на български език:

support@pokerstars.com

Успех на масите в залата!

Поздрави,
      Александър
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      добре ще му предам благодаря от негово име
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      И аз ти благодаря за съдействието! :)

Между другото приятеля ти може да ни пише на http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Ще се радвам да проверим дали има регистрация и помогнем да си я възстанови, в случай че не помни детайли по нея. :fdrink

Поздрави,
      Александър
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      добре ще му напиша :)