Избор на монитор. Колебая се между няколко модела.

• 8 отговора
    • Slaker
      Slaker
      Бронз
      Здравей,
      аз си взех преди 4 месеца модела на ДЕЛ който си споменал. Доволен сам нямам забележки. Относно IPS матрицата с която е делл-а може да прочетеш тук
      До колко си спомням четох някъде, че доста трудно може да се намери монитор с IPS матрица на такава ниска цена само ДЕЛ и мисля, че ЛГ имаха модели с IPS на сравнително ниски цени.
      Ако монитора ти трябва предимно за покер и играеш Tile Tables мисля, че 24" ще е по-добрият избор.
    • Justri
      Justri
      Бронз
      напиши това в браузара ,че нещо не мога да дам линк.
      http://pcshop.bg/Monitori/LG-M2752DPZ-M2752DPZ

Виж му ревюто и си прецени. Преди 3-4 месеца си взех такъв и да ти кажа се родих. Даже онази вечер си коментирах със жената как съм могъл да играя на по малки монитори преди. За 3-4 месеца не съм му открил нито един минус а го има и в Техномаркета или Технополис за около 540 -550 лева. Кеф ти кеш , кеф ти лизинг.

С тез 23'' дето мислиш да взимаш си за никъде.
    • legomanth
      legomanth
      Бронз
      И аз съм с въпросния делл и съм доволен. Ако можеш да си позволиш по-големия му брат, който е 24" 16:10 1920х1200 ще е по-добре. Ето тук го има на сравнително добра цена Dell U2412M. Сега видях, че го има и в този магазин Dell U2412M. Може и от тук да го поръчаш цената е супер.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Аз съм с Дел на настолния компютър и съм много доволна - почти 4 години компютърът работи по 16 часа на ден и никакви грижи до момента. Но моделът не е същия, гласувам само за марката.

Поздрави.
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Благодаря ви.

Сега ще преценя накъде клони везната и ще си взема монитор другата седмица.

Благодаря още веднъж за информацията.
    • twi57ed
      twi57ed
      Бронз
      Аз използвам Dell-a и съм супер доволен. Няма да сбъркаш ;)
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      И аз съм за ДЕЛЛ-а с две ръце имаме няколко такива в компанията (един U3011, два U2711 (единия е моя), и два U2412M). Повечето са на по повече от 3 години и с никои освен един е нямало проблем. Проблемът беше с един от 27 инчовите и беше свързан с централен бич който взе след грозен съкаут на 200NL ако не се лъжа. Беше в гаранция и го подмениха с чисто нов (и на мен ми беше странно, при условие че не беше по вина на технически проблем заради монитора а на собственника му ама така направиха, което пак си е + предполагам, особенно в нашият бизнес :D ).

Като цяло най-важното е резолюцията, а не колко инча е монитора затова бих те посъветвал да избереш някой 24" с 1920х1200 монитор, а не евтин 27" 1920х1080 както предложи колега по-нагоре. Отделно разликата в ИПС матрицата е огромна с нормалните ТН матрици, дори и да не е 100% наложителна за покер играч. Ако разглеждаш/едитваш някакви снимчици или чисто и просто гледаш филмчета на ПС-то, в времето ще намериш много +сове на този тип матрици.

Тоест моята препоръка е ако можеш да си го позволиш U2412M.

Успех при избора.
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО И ПРЕПОРЪКИТЕ момчета !

Калояне, не само аз, ами супер много хора следяд блога ти, а ти много рядко пишеш напоследък :)

ХУБАВ СЛЕДОБЯД за вас, а аз ще поработя до 17ч. :)