относно бонусът?

• vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Моля да ми помогнете в следната ситуация:
      1) Може ли да не се възползвам от стартовите 50 долара и да имам сметка в "Покер старс", и да трупам стратегически точки в сайта, понеже започнах една седмица преди да се регистрирам в сайта и си направих сметка. Не искам бонуса, но моля ако има вариант понеже ще играя само с този акаунт в "Покерстарс" да трупам стратигически точки.

С уважение:
      Д. Тодоров
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление не е възможно вече съществуваща сметка да бъде ретракната към нас. Нашият бонус код се въвежда при самата регистрация и не може да бъде въведен допълнително.

Ти можеш обаче да си избереш друга покер зала, в която да получиш началния капитал, и така отново да трупаш StrategyPoints за повече учебни материали.

Поздрави,
      Надя
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравейте отново,
      Направил съм си сметка в "Еверест покер", дал съм всичките си данни в покерстарс и съм въвел всичко, но не ми е дошъл бонусът вече седмица, какво трябва да направя?
      Благодаря Ви предварително.
      Д. Тодоров
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, колегите от отдела за сигурност ще могат да ти кажат на какво се държи забавянето.

Поздрави,
      Надя
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от vengeance77
      Направил съм си сметка в "Еверест покер", дал съм всичките си данни в покерстарс и съм въвел
      Pokerstars != PokerStrategy
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      да грешка на езика в покер стратижи съм си дал данните