Кога мога да тегля след като мина над спечелените 50$

• geletos
      geletos
      Бронз
      Днес получих вашият бонус от 50$.(поздравления за корекноста) Регистрирах се в покер888 и станах почти тройно на тези 50$. Тук четох, че трябва да разиграя 5000$. Но не ми е ясно тези 5к $ за 50-те долара ли се отнасят или и за спечелените над тях, и как точно става това разиграване на тези 5000$? Примерно на кеш масите ясно, но на снг как?
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей и добре дошъл!

Сумата над $50 е само твоя. За да освободиш бонуса, трябва да заложиш $5000 на масите - няма фиксиран период.

Дори и с турнирна игра ще се справиш, все пак целта е банката ти да расте. Липсата на период за освобождаване на бонуса ти гарантира успех.

Поздрави,
      Деси
    • geletos
      geletos
      Бронз
      Ясно. :) Благодаря за бързия и изчерпателен отговор.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей geletos,

Как успя да си утроиш банката за 1 ден? Да не си открил някоя нова стратегия :-)

Поздрави,

Станислав
    • geletos
      geletos
      Бронз
      Здрасти Станислав,

Дори не беше и за 1 ден, а за около 2 часа. Иначе нищо ново :) Най-вече с търпение, позиций и подходящи ръце, както и късмет разбира се :) В Пасифик имат едни турнири, които на мен много ми допадат - 20 Seats Nitro Tournamеnt Fast N/L. С малко риск и против банкрол мениджмънта се пуснах на 5$ и след две 3-ти и едно 1-во место дръпнах на горе :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от geletos
      Здрасти Станислав,

Дори не беше и за 1 ден, а за около 2 часа. Иначе нищо ново :) Най-вече с търпение, позиций и подходящи ръце, както и късмет разбира се :) В Пасифик имат едни турнири, които на мен много ми допадат - 20 Seats Nitro Tournamеnt Fast N/L. С малко риск и против банкрол мениджмънта се пуснах на 5$ и след две 3-ти и едно 1-во место дръпнах на горе :)
      Чудесно е, че си утроил банката си толкова бързо, но ако ти тръгне на лошо (да не дава Господ), ще я смъкнеш дори още по-бързо. По-добре спазвай банкрол мениджмънта, че не един е изгорял така. ;)
      Все пак не е нужно да влизаш в клетката на лъва, за да провериш дали са му остри зъбите. :D
    • geletos
      geletos
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Първоначално публикувано от geletos
      Здрасти Станислав,

Чудесно е, че си утроил банката си толкова бързо, но ако ти тръгне на лошо (да не дава Господ), ще я смъкнеш дори още по-бързо. По-добре спазвай банкрол мениджмънта, че не един е изгорял така. ;)
      Все пак не е нужно да влизаш в клетката на лъва, за да провериш дали са му остри зъбите. :D
      Meрси за съвета, но достатачно години играя и тези неща са ми ясни :) Нарочно започнах така защото не ми се занимава с ниските стейкс :)