11$ R i A 40k GTD stars

• alexd2
      alexd2
      Бронз
      http://www.pokerhand.org/?6557620
      това е ръката , като имам инфо че играча е слаб (от тракерите за печалби) и за около 30 ръце статса му беше 20/14. Аз имах ТАГ имидж. На флопа това ми е стандартния залог. За търна мисля, че по-често играя чек бихаинд и евентуално кол на някои ривъри. Този път реших да играя малко по-различно, но не съм сигурен кое е най-доброто отиграване в случая... Иначе на търна мисля , че рейнджа му би трябвало да е Тх, 2 чифта , сетове (които не е рейзнал на флопа, тоест малко вероятно), JQ, KQ , KJ,като мисля че е малко вероятно да играе 8х с чек/кол на търна и чек на ривъра... След като ми колва и на търна и чеква на ривъра , мога ли да направя някакъв тънък залог за стойност или е по-добре чек?
  • 2 отговора
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Алехандро :coolface: ,

Префлоп:
      Стандартно

Флоп:
      Харесва ми!

Търн:
      Тук е най-интересно...
      Стандартното ми отиграване тук е чек. Бих бетнал само с/у много пасивен колинг стейшън, който може да изплати 3 улици с по-слабо...

Ривър:
      Ако лошия е колинг стейшън, то може да се замислим за някакъв тънък залог. Например 1/3 пот бет, защото лошия ще изплати с Тх/9х/6х. Проблемът тук е, че ако е много пасивен може да играе така и 7х/8х.

Поздрави,
      Бах
    • alexd2
      alexd2
      Бронз
      :D Мерси за анализа , значи в тоя спот стандартната ни игра е еднаква :)