pomosht

• bonev22
      bonev22
      Начален
      Здравейте имам карта Борика на корпуративна търговска банка картата е Борика тая карта става ли за покер понеже няма 3 цифрен код на гърба и номера на картата е 16 цифри + една 0 накрая :Х моля за съвет
  • 6 отговора
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Здравейте имам карта Борика на корпуративна търговска банка картата е Борика тая карта става ли за покер понеже няма 3 цифрен код на гърба и номера на картата е 16 цифри + една 0 накрая :Х моля за съвет

Да, може и да стане с малко подготовка преди това:
      1. Регистрираш я в ерау.
      2. Правиш си акаунт в Скрил.
      3. Разплащаш се през Скрил чрез ерау.

По просто е да си ползваш направо Скрил или да си извадиш една ВизаЕлектрон
    • bonev22
      bonev22
      Начален
      можеш ли да ми пратиш приятелство или нещо такова или скайп да ми дадеш че много се ядосвам с тая карта
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      верифицирането на акаунти в скрил и ипей ще ти отнеме време, използвай това време просто да си извадиш нова карта , подходяща за онлайн депозиране , като най-добре е както е казано в горния пост - виза електрон.

всъщност да си знаеш че и скрил-а е полезен що се отнася до прехвърляне на пари от една зала в друга
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, bonev22,

За съжаление тази карта не можеш да я използваш директно за депозиране в покер зала.

Може да следваш препоръките на jikev, за което благодаря, но по-лесно е да послушаш brofkin1900, пак благодаря, и да си изкараш виза електрон към съществуващата сметка. С виза електрон ще можеш директно да депозираш и теглиш, или да я регистрираш в скрил и от там да правиш разплащанията.

АКо желаеш, можеш да ни се представиш тук, за да знаем кой си и какво играеш.

Поздрави

Елена
    • bonev22
      bonev22
      Начален
      извинявам се за отсъствието си за epay ако може да ми кажете как да си заредя сметката ще е супер
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей bonev22,

Можеш да заредиш сметката си в epay със банковата си карта, или директно в клон на Easypay.

Поздрави,
      achko