Филмът: какъв филм?

• 93 отговора
    • Ralz123
      Ralz123
      Бронз
      ФУЛ СЪПОРТ :evil:
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Здравей ,swifti99,

Успех с новото начинание и дано всичко върви добре за теб. Ще следя блога ти с интерес,защото и аз съм започвал от нулата няколко пъти :)
      Ако мога да помогна с нещо не се колебай да пишеш.

Поздрави,
      МаРтО
    • swifti99
      swifti99
      Бронз
      ......
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Спазваш ли БРМ?
    • swifti99
      swifti99
      Бронз
      ....
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Филмар,

Не е желателно да депресираш никой в този форум, желателно е да се раздепресираш. Ако желаеш блогът ти да е по-скоро комичен, отколкото сериозен, по-добре си кажи предварително.

Пожелавам ти успех в постигането на целите, макар още да не си ги обявил :)

Успех =)
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Здравей,Филмар ,ще се депресирам с минута мълчание в твоя чест и на загиналата банка :( Аз също съм умирал ,няколко пъти,но хубавото е ,че не се отказах и никога не съм казавал ,че ще се пробвам за последно,защото винаги съм знаел ,че грешката е у мен!Аз,също като теб правех често грешката да пия алкохол и да играя покер,и сега я правя ,но по-рядко!Сигурно знаеш,но да ти кажа,че алкохол и шах не са съвместими,също така ,и алкохол и покер не става!Успех от мен,и дано депресията ти помогне да се осъзнаеш :(
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      В 888 ли играеш / играеше?
    • ngarkov
      ngarkov
      Бронз
      Това ще е интересно! Успех !
    • swifti99
      swifti99
      Бронз
      ....
    • swifti99
      swifti99
      Бронз
      ....
    • swifti99
      swifti99
      Бронз
      .....
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Добре е депресията,най много се просълзих на:" Даже помня как му беше дошла една ковра на гости и цяла нощ го чакаше жално на леглото. И му вика мен ли избираш или покера. Той вика нямаш много аутове или си дроуинг дед не помня точно."Ей тази случка сложете в комикса "+ЕВ ",не тези странни мимита и кикита хахахахха
    • swifti99
      swifti99
      Бронз
      .....
    • Kleshto
      Kleshto
      Бронз
      Здравей!

Много "забавна" и истинска твоята история. Та понеже и на мен са ми се случвали такива работи, искам да ти кажа следното. Аз съм повечко емоционален. Да не говорим за това, какво става като играя почерпен. С две думи тилтвам се лесно (и на покер масите и извън тях). Чета много материали за покер и напредвам с теорията и практиката, но всичките ми усилия се оказват напразни, заради лошата дисциплина. За мен е изключено да играя покер, без да имам инсталиран на всичките машинарии в къщи Tilt Breaker. Това за мен е задължително. Иначе не мога да спазвам банкрол мениджмънт, не мога да спазвам стоп луз и не мога да си заключа покера преди да седна да пия. Или да го заключа от сутринта за вечерта, ако знам че цял ден ще съм на работа и като се върна няма да е добре да играя, защото ще съм изморен. Tilt Breaker ми спря лошата игра и сега играя почти само най-доброто което мога. Верно е, че аз съм частен случай, така както всички. За това е много важно сам да си прецениш. Дали играеш повече за пари, или повече за тръпка. Суинговете, като се тилтне човек, или играе за повече пари от колкото може да си позволи, дават страшен адреналин и много емоции. Готино е. Играта няма да я има, ако никой не се посира от кеф като му дойде ривъра. Така че, прецени си. PokerStrategy.com я имаха в магазина, ако не се лъжа. Не ти правя реклама с корист, а просто съм доволен потребител. А това всъщност е най-добрата реклама :)

И продължавай с блога, че ми е интересно. Може би и аз ще възобновя моя скоро. Това да се отчиташ пред някого, много помага на слабохарактерни като мен. А и съвети дават хората. Виж аз, какъв як съвет ти дадох например :P

Ако те интересува Tilt Breaker, ЦЪК.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Здравей,радвам де да видя че има и други хора като мене. :D
      Сега сериозно и аз правя този номер постоянно и вече чак имам чуството,че е невъзможно след като от нищото изградя хубава банка да я опустоша само както аз си знам,преди 4-5 дена загубих банката си от 200$ по подобен начин,след като я бях градил с дисциплина започвайки с 15$.
      Но все пак не съм се отказал и вярвам,след всеки провал повече и повече,че е крайно време да ми дойде акъла в главата и да почна да изкарвам някакви пари от хобито си,
      дори мечтая някои ден това да ми е работа,като аз съм студент на 19 години и не работя,тъй като съм редовно в техническия в София,където положението е кризичка ...
      Успех бате !
    • swifti99
      swifti99
      Бронз
      .....
    • Kleshto
      Kleshto
      Бронз
      Kleshto, за сега не мисля да си вземам Tilt Breaker. Пък и нямам пари. За среднодалечното бъдеще може и да се замисля. Като цяло доста си подобрих Mental game-a и при нормална игра рядко се тилтвам и е за кратко. Често имам сесии с 7-8 бай-ина и не ми прави много впечатление.

Хммммммм... Казваш, че рядко и за кратко се тилтваш, а? И че 7-8 баи-ина не ти прави впечатление? Ако наистина е така - поздравявам те. Аз трябва да се разболея за да не ми направи впечатление. :s_confused:

И все пак...колкото и да не тилтваш яко, достатъчно е да ти се случи един път в годината, дори и за кратко, за да се занулиш. След подобно фиаско на това, което описваш по-горе е много лесно човек да се заблуди с идеята, че вече си е взел бележка и това няма да му се случи пак.

Единствено софтуеърът на Старса има опция за заключване на лимитите над определено ниво. И конкретно в твоя случай с алкохола (както споменаваш) би могло да те спаси другата опция там, която е за самоизключване от игра за няколко часа, когато предварително знаеш, че ще употребиш алкохол.

Страх - лозе пази.

Успех!

П.С.

След като нямаш пари за Tilt Breaker, а твоя нов съквартирант се впечатлява от това, че не те впечатляват 7-8 бай-ина напред или назад, що не го поканиш да си направи акаунт в PokerStrategy.com? :s_cool:
    • iskren91
      iskren91
      Бронз
      Здравей,
      относно HM мога да те посъветвам да си сложиш оригинален такъв и да си караш с Trial версия, докато събереш парите. Успех по масите и евала за мотивацията да започнеш от нулата.