AQs,45man final table

• ivailoss
      ivailoss
      Бронз
      Poker Stars, $0.45 Buy-in (600/1,200 blinds, 75 ante) No Limit Hold'em Tournament, 4 Players
      Poker Tools by CardRunners - Hand Details

BTN: 10,466 (8.7 bb)
      SB: 26,676 (22.2 bb)
      BB: 9,360 (7.8 bb)
      Hero (CO): 20,998 (17.5 bb)

Preflop: Hero is CO with A Q
      Hero raises to 2,400, BTN raises to 10,391 and is all-in, 2 folds, Hero calls 7,991

Flop: (22,882) T 4 J (2 players, 1 is all-in)
      Turn: (22,882) 9 (2 players, 1 is all-in)
      River: (22,882) 5 (2 players, 1 is all-in)

Здравейте,

Не съм сигурен тук дали правилното отиграване е call. Играя без статистики, но това е първият му рестийл. Грешка ли ще бъде тук фолд?
  • 8 отговора
    • Jack93
      Jack93
      Бронз
      :facepalm: :facepalm: :facepalm:

4 човека сте и се чудиш дали да го колнеш по-малко от 7бб с АQs :D Отиграването ти е правилно и да е спечелил той няма нищо next time ;)
    • ivailoss
      ivailoss
      Бронз
      Аз май съм объркал раздела....Няма значение. На 90% бях сигурен, че е ОК и все пак държа да се уверя
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      :facepalm: :facepalm:

Не можеш да рейз/фолдваш с каквато и да е ръка, с която отваряш тук за 9бб, камо ли с АQs, там има пот одс, едно друго :megusta
    • ivailoss
      ivailoss
      Бронз
      " :facepalm: :facepalm: :facepalm: " ....явно ако не ти започва така поста не важи....
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      Ако малкия блинд рестийлва много често по-добре е да пушнеш директно, защото с AQs ICM не ти позволява да рейз колваш целия си стак. Кол след пуш до 9бб е напълно стандартен, даже и играчът да е абсолютен нит. И като се замислиш колът е не само +ЕВ, а и не можеш да си позволиш да фолднеш. Фолдът ти увеличава стака му с над 4бб, което е много лошо за теб, когато си 2ри по чипове.
    • Jack93
      Jack93
      Бронз
      Първоначално публикувано от ivailoss
      " :facepalm: :facepalm: :facepalm: " ....явно ако не ти започва така поста не важи....
      Даже го има и във форумните правила ;)
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

ivailoss ръце за анализ от СНГ турнири с над 29 човека се публикуват в МТТ раздела за анализ на ръце.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Според мен е стандартен кол това без много да му мислим. Имаме супер ислна ръка, а и като цяло трябва да сме на ясно, че с каквото и да отваряме в този спот, ще сме длъжни да платим пуш на двата малки стака.

По-принцип директния пуш тук ще е +ЕВ, но аз лично бих "прегърнал вариацията" в този спот и бих рейз/колнал дори и срещу СБ противно на ИСМ.

Директния пуш е по-предпазливата опция, защото не позволяваме на СБ да ни рестиилва лайт, но аз лично рейз/колвам.

А и все пак това 45 центов турнир, където играчите и понятие си нямат какво е това животно ИСМ, така, че не мисля, че има от какво да се притесняваме.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R