€33, 6max, 65/35, A5o

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      Microgaming - 75/150 NL (6 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BB): 18.41 BB
      SB: 41.59 BB

SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 5:diamond: A:heart:

SB raises to 3 BB, Hero raises to 18.41 BB and is all-in, SB calls 15.41 BB

Flop: (36.83 BB, 2 players) T:heart: T:club: 5:spade:

Turn: (36.83 BB, 2 players) 7:heart:

River: (36.83 BB, 2 players) A:spade:

Лошия е 31/16, за 445 ръце. Като е гриндещ брейк ивън слаб рег с тенденция към риба. Сравнително агресивен на HU, като рейзва прилично често.
      Досега винаги рейзваше 2блина като този 3блинда рейз ми се стори прекалено очевиден, че да е силна ръка. Тоест издаваше ми прекалено много сила, че наистина да е силен. Съответно мислех, че го прави със слаба ръка и големината на рейза беще с цел за повече фолд екуити. С две думи мислех с 10 нива повече от необходимото ми се струва :D :facepalm: .
  • 1 отговор
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Здравей parodiq,

Да логиката е малко празна :D Пича сигурно си е бил АК или среден чифт и го е било страх да не го флатнете и да се чуди кво да прави на флопа без А или К или с две оувъркарти на осмиците му :D

Иначе незнам защо си се левълнал да се набиеш точно с най-тъпия тип ръка срещу колинг рейнджа му? :D Много по-добър 3бет шъв ще е KJo+, JTs+, малки чифтове и от АТo+, A8s+ примерно нагоре. Като АТ нагоре + малките чифтове представляват сетъпите който няма как да фолднем така или иначе а суитнатите бродуей ръце (без KQs тя си е сетъп) са ни разширения рейндж щом мислиш че имаме фолд екуити (не че е много голям разширеният рейндж поне е с правилното екуити срещу колинг рейнджа му). Ама аз повече от ~15% от ръцете не бих шъввал защото нито 16% ПФР е кой знае колко много (явно играе мн маси и си чака сносна ръка горе долу) нито 3х означава по-голямо фолд екуити (точно обратното даже :D ).

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави, tnotmotnotgwcrf.