Блог! Блог! Блог!

• GeorgiMitev14
      GeorgiMitev14
      Бронз
      Здравейте,
      Името ми е Георги (както можете да се досетите от ника ми :facepalm: ) студент съм и паралелно с учението ми се захванах с покер. Играта я обичам, лесните пари също :D

Реших се да създам този блог след поредното глупаво отпадане от турнир - 1,1$ (1,5к ГРТ). Накратко какво се случи:
      В началото на турнира всичко вървеше супер за мен успях бързо да се удвоя, след това да утроя началният си стак всичко беше ПЕРФЕКТНО! Така бавно, бавно усещах как късмета е с мен стака ми беше през цялото време с около 3-4 пъти по - голям от средният, позволявах си да играя по-слаби ръце и за моя радост имах късмет с тях... Усещах как може би за първи път ще достигна финалната маса на МТТ с 2к човека.
      Така 3 часа си стоях в предните позиции (15-30 място от 310 оставащи човека) и тогава ме изместиха на нова маса, 3тата ръка се случи това :
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/2830928_3F7F4B1F40
      Сега като гледам ръката си мисля, как трябваше да играя по - спокойно... но...
      Останах в турнира с 5,5к чипа... :f_cry: :f_cry:
      Следващата ръка ми влиза 3 3 и си викам " Това е покерстарс... току що го лапнах, сега ще ме върже!!!"
      Ето какво стана: http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/2830937_A4F1D99C07

Какво минава през главата ми след тази ръка:
      " Супер имам 20к - пак съм в турнира :f_biggrin: :fuckyeah: - Давайте Некст хенд... "
      И така след 2-3 фолда идват моите приятели КК и си викам "Супер КК, явно късмета ми се е върнал :challenge: "
      ДАААААААААААААА, ама НЕ! :ayfkm
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/2830940_F204FDFE5F
      И това е краят отпадам 307, при 288 платени места. ( А се бях прицелил във финалната маса. )

Та блога ми е с цел да получа някаква подкрепа и може би да се запозная с хора, с които споделяме този наш интерес - Покерът.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

В момента играя - СНГ 0.5$ турбо турнири с 45 и 90 човека, днес достигнах финалната маса на няколко пъти и успях да се преборя за първото място веднъж. Като цяло днес съм +15$ напред.

Гледам другите си поставят някакви цели... Ами целта ми е да се качвам по лимитите на СНГ и МТТ. И най - важното, спечелването на някой по - голям МТТ турнир!

Лека от мен!
  • 4 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Георги,

Честит ти блог, пожелавам да се хвалиш с много успехи в него.

Не забравяй, че пускането на ръце за анализ е един от начините да подобриш играта си: За СнГ и за МТТ.

Успех

Елена
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей Георги,

Играта я обичам, лесните пари също

Няма нищо лесно в играта, btw.

Реших се да създам този блог след поредното глупаво отпадане от турнир - 1,1$ (1,5к ГРТ).

Все е причина..

Ами целта ми е да се качвам по лимитите на СНГ и МТТ.

Принципно е хубаво, че се стремиш към нещо такова, но като цяло целите трябва да бъдат малко по-конкретни. Или както се казва по учебниците SMART (specific, measurable, attainable, relevant, time-sensitive).
      Успехите в покера идват с адекватно поставените цели. На първо място е добре да можем да си ги поставяме, успоредно с изучаването на основите на играта.
      Повече за поставяне на цели в покера (и не само) може да гледаш в тази видео поредица - ЦЪК.

Поздрави и успех,
      Деан
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от DeanD
      Здравей Георги,

Играта я обичам, лесните пари също

Няма нищо лесно в играта, btw.
      Дамм, от всичко, което съм работил, за мен това са едни от най-трудно изкарваните пари, като слагам в това число и стресът :)

Успех!
    • empyros
      empyros
      Бронз
      Здравей Георги :)
      късмет по пътя.. и много инат, ще ти трябват :f_biggrin:

Не ги слушай, наистина има мнооооого лесни пари в покера и това са парите, които губиш по време на тилт :coolface: няма по лесно изгубени пари, за това дерзай ;)

Поздрави