Електронни цигари

• 14 отговора
    • crazypsycholog
      crazypsycholog
      Бронз
      Употребата им е забранена в доста държави. Съдържат канцерогенните вещества като Нитрозамин и други потенциално вредни съставки.
      А и това за отказването не е при всеки - всичко е до воля и характер. Познавам хора, които са се опитвали да спрат цигарите с електронните, но само са се опитали... Не ти трябват :)
    • pkrspkrs
      pkrspkrs
      Бронз
      От електронните цигари най-много да ти се припушва още повече ...
      Ако имаш воля не са ти нужни такива глупости :)
    • Oscar111
      Oscar111
      Бронз
      Аз лично не съм пушач,но имам един приятел,които има такава и откакто я ползва казва,че не е палил :nh
    • chokata
      chokata
      Бронз
      До воля е това вярно,ама при мене маи ще трябва да се пробват и други неща,пробвал съм и не съм ги отказал :O

Първоначално публикувано от Oscar111
      Аз лично не съм пушач,но имам един приятел,които има такава и откакто я ползва казва,че не е палил :nh
      Не пали защото пак си пуши,а кое е по-вредно не се знае.
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Здравей ,chokata,

Аз пуших по 2 кутии на ден и ги спрях без никакви електронни цигари, лепенки,дъвки,бонбони и т.н. Според мен всичко е воля и в това сам да искаш да ги откажеш. Моето мнение е да не се занимаваш с такива глупости. Ако искаш да ги откажеш кажи,че няма да пушиш повече и спри...........

Поздрави,
      МаРтО
    • gonecrazy
      gonecrazy
      Бронз
      Аз също пробвах с електронна ама пак си пуша нормални цигари всичко е до воля както каза Мартин.А относно това колко са вредни цигарите съм изчел доста информация да съдържат канцерогени вещества, но те минават през изпарител и със сигурност са по-малко(около 10 пъти) вредни от цигарите.Истината е до воля.

Бтв ако ще си купуваш такава си купи истинска защото има много ментета. Препоръчвам ти магазин Пушком там всичко е оригинално.
      Поздрави,
      Константин
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Първоначално публикувано от Amatiorcho
      Здравей ,chokata,

Аз пуших по 2 кутии на ден и ги спрях без никакви електронни цигари, лепенки,дъвки,бонбони и т.н. Според мен всичко е воля и в това сам да искаш да ги откажеш. Моето мнение е да не се занимаваш с такива глупости. Ако искаш да ги откажеш кажи,че няма да пушиш повече и спри...........

Поздрави,
      МаРтО

Сигурно нямам воля,щом все намиран причина да запаля......Иначе кашлям и съм запушен като 50 годишен пушач,ама няма отказване докато не ми пробият трахеята маи няма да ги откажа :facepalm: :D
    • pc1000
      pc1000
      Бронз
      От една година пуша само електронна цигара ! Не 10 а 100 пъти са по -безвредни от истинските , не ми се спори с никой достатъчно инфо има в нета, има и доста манипулатовно инфо все пак се губят доста приходи от акцизи . Вреден им е никотина , но без него няма как да се утолява тютюневия глад , но истинските имат още поне 1000 пумии .
    • ivancho09
      ivancho09
      Сребро
      neznam az si pu6ix taq elektronnata to4no 2 sedmici :D posle si q zaxv1rlix no elektronnite sa mnogo vredni ot k1m s1stavkite v te4nosta i mnogo poznati lekari me pos1vetvaxa da ne pu6a elektronna cigara nz koito e pu6il taq elektronnata dori i az mi be6e ne6to kofti kato pregl16tax ... moq s1vet e dane si vzema6
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Здравей ,ivancho09,

Ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Сигурно нямам воля,щом все намиран причина да запаля......Иначе кашлям и съм запушен като 50 годишен пушач,ама няма отказване докато не ми пробият трахеята маи няма да ги откажа Facepalm

Трябва и да искаш да ги откажеш, а не като един приятел,който си хвърляше кутията с цигари в кофата за боклук, но ги оставяше най-отгоре и след 2 часа се ровеше като прасенце в динки :facepalm: :facepalm: :D

Поздрави,
      МаРтО
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Първоначално публикувано от Amatiorcho
      Ако искаш да ги откажеш кажи,че няма да пушиш повече и спри...........
      +1
    • pc1000
      pc1000
      Бронз
      Всеки сам да си преценява , българина е много доверчив и повече вярва на манипулираните ни медии от колкото на очите си . Ето какво съдържат двете страни :

http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_3633.html

И от другата страна :

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0

http://www.pv-bg.com/izcherpatelna-statiya-za-elektronnite-cigari-2012.html#84

Който каквото си иска да пуши аз съм супер доволен и физически и здравословно и финансово и от удоволствието което предоставят някой течности.
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      С електронна цигара няма да ги откажеш :) Все едно да кажеш, че няма да ядеш хляб и да го замениш с франзела. Ако искаш да ги откажеш си спомни за времето преди да пушиш (дано не е прекалено трудно да си го спомниш :D ), също когато си почвал да пушиш, но си можел и без цигари. Т.е. спомни си, че не винаги си пушил, че това е просто един навик, който си придобил. Това за волята е и така, и не е така. Не е много здравословно да се насилваш за нещо, по-добре е да си отговориш защо искаш да го направиш и съответно да имаш мотивация да го постигнеш, а не да имаш усещането, че се отказваш от нещо. Малко личен опит - преди 5-6 месеца ги спрях от раз именно по този начин, като през последните 5 години пуша поне по кутия на ден. Един месец не пуших и въобще не ми се пушеше, но започнах отново, защото хората около мен пушат и нямах сериозна мотивация да не започна пак, но след този месец имах точно това усещане от преди 5 години - все едно тепърва започвам да пуша и дори ми бяха доста гадни "в началото".
    • pc1000
      pc1000
      Бронз
      Никой не казва ,че чрез електронната цигара се спират другите . Даже по-лесно бих спрял хартиените понеже на моменти ми се повдигаше от тях като прекаля . Но пък сега пуша само в нас иначе излизам за 5-6 часа без цигарата и не ми се пуши , преди минели час търсех магазин за цигари . А и за сега не искам да ги спирам ,че като седна на компа пусти му хазарт , тая вариация без цигарката ще счупя нещо .