Въпрос за бонуса

• Tasmana
      Tasmana
      Бронз
      Преди няколко дена преминах теста и си спечелих бонуса, но така и още не мога да го получа. Искам да попитам отдела ви за работа с клиенти по принцип ли работи толкова мудно или напоследък е така? Просто имам проблем с превеждането на бонуса, но кореспонденцията помежду ни е твърде бавна(по 1 съобщение на ден). Та тук има ли някой, който може да помогне или единствено отдела за работа с клиенти се занимава с тези работи?
  • 12 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

Не работим със сметки във форума и не можем да ти помогнем тук, но колегите ще могат да те посъветват. Понякога е по-бавно отколкото ни се иска, но нямаме отдел за клиенти през почивните дни и в понеделник е малко по-натоварено. Моля за разбиране и предварително благодаря!

Поздрави,
      Деси
    • Tasmana
      Tasmana
      Бронз
      Единствените 2 отговора, които получих са точно в неделя и понеделник :D Ок, ще почакам да видим дали днес ще успеят да ми разрешат проблема. :)
    • Tasmana
      Tasmana
      Бронз
      Не знам аз ли не обяснявам като хората или отделът ви просто отбива номера... Аз казвам едно, слд което ми се задава въпрос абсолютно обратен на това, което казвам и е напълно безполезен... Ще видим докъде ще я докараме, ама с това темпо...
    • Barzolini
      Barzolini
      Бронз
      Tasmara не си сам , и аз от събота съм ушпено регистриран и очаквам прехвърлянето им но ката гледам 2рия работен ден почти изтече, а банката ми е празна още... ще видим и аз преди малко писъх съобщетие да видим развитието :)
    • Tasmana
      Tasmana
      Бронз
      Мене не ми е за друго, а затова, че отговарят по едно съобщение на ден и то е безсмислено. Супер изнервящо е...
    • Barzolini
      Barzolini
      Бронз
      Трябва да има напрежение и тръпка... :D ,споко, дано да сатанат нещата ;) ако е реално почвам invite яко :tongue:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Tasmana,

През почивните дни няма кой да ти отговори на български - колегите почиват, освен ако не си получил автоматичен имейл, тъй като е настъпила промяна в сметката ти и този имейл се изпраща от системата. Моля за малко търпение и колегите ще ти отговорят.

Привет Barzolini,

Моля да изчакаш отговора на отдела за обслужване на клиенти.

Благодаря!

Поздрави,
      Деси
    • Tasmana
      Tasmana
      Бронз
      Вече успешно си получих бонуса. Но сега имам друг въпрос :D А именно, кога FullTilt точките се трансформират в SP, защото гледам постоянно на 0 стоят SP...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Обикновено този процес трае около 48 часа, но когато за първи път започнеш да играеш, може да отнеме до 2-3 работни дни.

Моля те да изчакаш още малко.

Поздрави,
      Надя
    • Tasmana
      Tasmana
      Бронз
      Няма проблем, просто питах, да не би да има някакъв проблем с акаунта ми, но явно няма. :)
    • Barzolini
      Barzolini
      Бронз
      Здравейте и при мен всичко е наред само това със снимката до лицето неразбирам за какво е, освен лицето и гърба на картата ,но както и да е.Изкефи ме това ,че като гледам администраторската част на форума е от жени :D но това не пречи да им кажа good job :P
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Barzolini,

Мога да те уверя, че за всяка от нашите процедури си има причина.

И благодаря :)

Поздрави,
      Надя