€11, hyper 6max, 65/35 AJo

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      Microgaming - 30/60 NL (6 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (SB): 613
      BB: 1,255
      CO: 658
      BTN: 474

4 players post ante of 6, Hero posts SB 30, BB posts BB 60

Pre Flop: (pot: 114) Hero has J:heart: A:spade:

CO raises to 120, fold, Hero raises to 607 and is all-in

CO - 25/19 за 17 ръце.

Супер съмнителен рейз с тоя стак. По време на игра не се замислих много, но сега като преглеждам сесията, това ми изглежда като тайт фолд. Неговия рейз според мен си крещи монстър.
  • 1 отговор
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Здравей parodiq,

Да отваря УТГ, след него е малкият стак който ще трябва да колне ако му пушне и отваря на ББ на големия блайнд. Като цяло без повече статистики за по-точен рейндж какво отваря не е от най-приятните ситуации, но все пак бих пушнал. Хиперка е все пак. Пък и е 65/35 ако беше другия формат 50/30/20 по бих фолднал с такива стакове на масата. Все пак играча е бил далеч от тайт за тия 17 ръце и спокойно може да отваря KQ или А9. Ако знам че отваря под 15% от ръцете бих направил тайт фолд, но ако е около 20 си ги шъввам ени дей и очаквам да имам бая фолд екуити. Ако е от играчите който знаеш че шъвват ниските и средните чифтове префлоп както и повечето средни асаци, то тогава за рейз останаха само монстъри и бих снап фолднал. Всичко зависи. Без му знаем тенденциите няма правилно решение. Иначе си прав че не е снап пуш ситуация, както си направил докато си играл, трябва да имаме много спациално фактори за да ни е печеливш пуша тук. Ама ако постоянно си минрейзва с тоя стак и почти никога опън шъвва мисля че в такъв случай ще имаме достатъчно фолд екуити.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави, tnotmotnotgwcrf.