Здравейте :)

• prodera
      prodera
      Бронз
      Здравейте отварям тази тема, за да ви се представя и да помоля за съвети и насоки от по-опитните.Играя покер от доста време (не в интернет). Опитвал съм няколко пъти преди да играя в интернет, но не ми се е получавало.Скоро открих този сайт, прочетох уроците и гледах доста клипове, в следствие на което играта ми в интернет драстично се подобри. Започнах да играя с виртуални пари като за начало (знам че не е кой знае какъв фактор но..) Когато играя кеш маси никога не съм назад, играя СнГ- от 4 до 10 човека винаги съм 1ви (мн рядко 2ри), а в по големите винаги съм в челните платени места.На МТТ също винаги съм в платените, но все още не са ми много добри ( от 1000 1100 човека се нареждам м/у 50 и 100тното място). Играя в старса и обмислям да направя депозит идната седмица. Целите са ми кеш маси и понякога СнГ, засега МТТ не са ми приоритет, освен може би някой мн къси (до 1 $). Отворен съм за съвети и предложения :)
  • 3 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Добре дошъл във форума ни prodera !

Аз се казвам Борис и съм модератор тук.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Покерстарс е отличен избор на зала.Препоръчвам ти за кеш да използваш Стратегия на големия стак (след като не си съвсем начинаещ)

:spade: - стратегически статии (статиите ги има и във видео формат, така че просто избери кой метод на учене предпочиташ)
      :heart: - тренировки на живо (а ето и как да посетиш тренировка на живо: цък)
      :diamond: - видеоматериали (в момента са избрани само тези, които са за начинаещи и до NL10 вкл.)
      :club: - анализ на ръце за СГС (а ето и как да публикуваш ръце: цък)

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,

Боби
    • prodera
      prodera
      Бронз
      Точно тази стратегия разучих (доколкото ми е възможно за нивото) и смея да твърдя, че коренно ми промени играта и успеваемостта.Най-вече избора на ръце.Преди играех на живо и винаги съм бил успешен, но все пак съм играл с аматьори.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, prodera,

Играта с виртуални пари е доста по-различна от играта с реални пари. Виртуалните пари според мен са единствено и само за начинаещи, които понятие си нямат и никога не са играли покер - там не мисля, че е правилно да се прави анализ на играта или на изиграни ръце. Най-добре е да депозираш и да започнеш да играеш с реални пари, пък било то и на микро нивата. Също така те съветвам да избереш един формат и само в него да се развиваш като за начало - стратегиите за различните формати са различни и има голяма вероятно да ги оплетеш в началото.

Съветвам те да погледнеш и секцията за анализ на ръце - тя много ще ти помогне.

Също погледни и предложенията за помощен софтуер - те също могат да ти помогнат в анализа на играта и следенето на опонентите.

Успех

Елена