$33, 6max, 50/30/20, А9о

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      888 Poker - $30+$3|15/30 NL (6 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 3,290
      SB: 2,590
      BB: 1,625
      Hero (CO): 1,495

SB posts SB 15, BB posts BB 30

Pre Flop: (pot: 45) Hero has A:spade: 9:club:

Hero raises to 78, BTN calls 78, fold, fold

Flop: (201, 2 players) 5:diamond: 8:diamond: 4:spade:
      Hero bets 100, BTN calls 100

Turn: (401, 2 players) A:diamond:
      Hero bets 200, BTN calls 200

River: (801, 2 players) Q:club:
      Hero checks, BTN checks

Лошия е 36/14, 39% фолд на продължаващ залог, 53% агресия (ПТ4), 448 ръце.
  • 4 отговора
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Здравей parodiq,

Бет и ривъра нещо от рода на 245 и си супер.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави, tnotmotnotgwcrf.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Защо предпочиташ бет ? Виждаш ли стойност в още един бет или е само като блок бет ?
      На мен идеята ми е да чек/фолдна тук. не виждам какво по-слабо ще заложи и от какво мога да взема стойност с бет. Не ми се вярва 3 улици да плаща с чифт 8-ци дори.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Първоначално публикувано от parodiq
      Здравей,

Защо предпочиташ бет ? Виждаш ли стойност в още един бет или е само като блок бет ?
      На мен идеята ми е да чек/фолдна тук. не виждам какво по-слабо ще заложи и от какво мога да взема стойност с бет. Не ми се вярва 3 улици да плаща с чифт 8-ци дори.

Поздрави,
      Как да няма какво да ни колне, А6 и А7 са чудесни примери, немисля че е А8 (стаква се на флопа) или А4-5 (рейзват търна) -> другите два асака. А2 и А3 са другите ръце. АQ, AK едва ли АJ и АТ ни бият, а те ще фолдват с няква честота този флоп докато А2-3 и А6-7 никога няма да го фолдват. => има доста асаци. С този кол на търна немисля че ни бие често. Най-много нът флъш да има ама другите флъшове по-скоро биха рейзнали флопа или търна. Кхсс флъш дроу и на флопа може да се стакне спокойно защото или е пеър с флъшдроу или е оувъркарти с ФД или е гътшот с ФД. Не мисля че флъша на търна му е голяма част от рейнджа. Немисля че два чифта са голяма част от рейнджа. Също така виждам как има много асаци които ни колват. Каква по-хубава ситуация от това да валюбетнем? :)

Ако ни бие то е нещо от рода на Q4-Q5 s Q каро, което е много малко вероятно да го е колнал префлоп. Те трябва реално и да са оффсуит тия дами защото ако са с Q каро и са суитнати то той ще има флъш.

Поздрави.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Ясно, мерси :heart: !

Поздрави,