€11, 6max, 65/35, AKs

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      Microgaming - 25/50 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 1,715
      BB: 1,350
      Hero (UTG): 1,080
      CO: 1,170
      BTN: 3,685

SB posts SB 25, BB posts BB 50

Pre Flop: (pot: 75) Hero has K:club: A:club:

Hero raises to 150, fold, fold, fold, BB calls 100

Flop: (325, 2 players) K:heart: Q:club: J:heart:
      BB checks, Hero bets 225, BB calls 225

Turn: (775, 2 players) 5:heart:
      BB checks, Hero checks

River: (775, 2 players) K:spade:
      BB bets 710, fold

BB 46/35, 0% 3-bet за 27 ръце.

Много ш****а ръка :megusta
  • 5 отговора
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Здравей, parodiq.

Търна е задължителен бет ти си го сложил на 100% флъш дроу рейндж което е смешно :D имаме валю от КT,всеки К най-вероятно, QT, random Qh, евентуално Тh. Ез бет търн и чудна карта за шъв на ривъра. Ламера снапва всяко K всяко Q - гарантирано!

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави, tnotmotnotgwcrf.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей ,

Борда е супер кофти. Има толкова много възможни два чифта, че не е истина. Отделно идва и флъша на търна. Ако имах по-голям стак бих бет/фолднал търна, но с този, по-малък от пота не виждам как да бетна :f_eek: . Реално аз ако бетна трябва да бет/колна винаги тъй като в диапаозна му има по-слаби чифтове с дроус и тн. Тоест аз тук по-скоро бих пушнал. Ако борда беше да кажем К :heart: Q :club: 2 :heart: 5 :heart: пушвам, но на този координиран борд н****х.

Като така изиграно за мен е снап фолд ривър. Той няма К. С него щеше да рейзне тоя ужасен флоп. Тук сме убити от всякъде или има пропуснал дроу с А, Т или 9. Какво ще кажеш :f_eek: ?

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Първоначално публикувано от parodiq
      Здравей ,

Борда е супер кофти. Има толкова много възможни два чифта, че не е истина. Отделно идва и флъша на търна. Ако имах по-голям стак бих бет/фолднал търна, но с този, по-малък от пота не виждам как да бетна :f_eek: . Реално аз ако бетна трябва да бет/колна винаги тъй като в диапаозна му има по-слаби чифтове с дроус и тн. Тоест аз тук по-скоро бих пушнал. Ако борда беше да кажем К :heart: Q :club: 2 :heart: 5 :heart: пушвам, но на този координиран борд н****х.

Като така изиграно за мен е снап фолд ривър. Той няма К. С него щеше да рейзне тоя ужасен флоп. Тук сме убити от всякъде или има пропуснал дроу с А, Т или 9. Какво ще кажеш :f_eek: ?

Поздрави,
      Логиката нещо ти куца. Ако по твоята логика няма К (защото ще рейзне тоя ужасен флоп) тогава два чифта как няма да рейзнат този ужасен флоп също? Те са също толкова уязвими колкото Кх. По тази логика ти става ясно че търна 90% от случайте сме напред, 10 назад. И това не е човек който играе 10 процента кол ООП да го слагаш на АТ или всякви суитнати ръце. Тоя може да има и Q4o просто щото му са е преиграло изтървал е предните 2 ръце щото е бил до тоалетната и ся му се цъка... все пак е 50 ВПИП. Флъш дроу-а му е една МААЛКА МАЛКА част от рейнджа на флопа. Ако го има жив и здрав. Аз си бетвам търна и си шъввам ривъра пък той ако реши да ме колне с Qx евала, ако ли не прибирам пота и си свиркам.

Поздрави.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

тогава два чифта как няма да рейзнат този ужасен флоп също?

Рибките слоуплейват подобни ръце много често, докато с ТП си мисля, че по-често ще рейзне, но както и да е. Логично е да рейзва и двете, но много я знам рибката

Мда. На търна много слабо. Определено не трябваше да се предавам :( . Като ти колко бетваш ? Аз сега като я гледам си пушвам като пич.

А така изиграно, на ривър с какво виждаш да пушва по-слабо от нашата ръка ? Там вече не виждам какво бием освен К или тотален блъф :f_eek: .

Поздрави,
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      AJ би обърнал на блъф както и Jx като цяло. +всички Т и някви рандом Ах. Може и АQ да има в рейнджа си като нищо и 99-ТТ да блъфират ривъра. Да хирофолдваме ъндърплейнат топ трипс вс 50% рейндж колър който най-малката част от рейнджа му е флъш дроу на флопа... не ми се вързва много много :)

Търна шъв е добре да.