Къде са ми 50$ от теста???

• 58 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Пиши на отдела в менюто помощ за да ти кажат защо е забавянето,
      понеже това не е никакъв "номер"
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Добре де, толкова хора има тук, на които са преведени парите. И ние сме чакали. А и на всичкото отгоре - тези 50$ въобще не са най-важното, което получваш от този сайт. Дори за начално ниво има толкова много полезни статии, че с добра дисциплина можеш и от freeroll да тръгнеш. Играй, упражнявай се, чети и ще ти дойдат парите. Спокойно, ако всичко ти е наред, ще ти преведат парите.

Поздрави,
      Владо
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей neotrazima,

Наистина съм разочарована да прочета прибързаното ти заключение, че това е "номер".

Можеш да видиш в нашия форум колко играчи са получили началния капитал и сега се възползват от услугите, които ние предлагаме. Едва ли фактът, че има толкова много хора, е случайност.

Всяко забавяне е винаги обосновано с имейл или съобщение от нас - провери моля те имейла си и, ако не си получил нашето съобщение, провери папката Спам.

Разбира се, винаги можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, за да могат колегите да проверят.

Поздрави,
      Надя
    • neotrazima
      neotrazima
      Начален
      Мейла го получих преди няколко дни НО проблема идва от там че вече имам регистрация в PokerStars,обяснението което получих е ,,некоректна регистрация,, ПРЕДИ ТЕСТА НИКЪДЕ НЕ ПИШЕ ЧЕ АКО ВЕЧЕ СЪМ СЕ РЕГНАЛ НЯМА КАК ДА ПОЛЗВАМ ТАЗИ СМЕТКА.Това както и да го погледнеш е чиста проба НОМЕР.
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Мисля, че няма смисъл от повече мнения по темата. Първо чети, после пиши!
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Е ми точно това е трябва да нямаш сметка в залата която искаш да ти е бонуса и да е свалена от банер през покерстатежи и да си въвел бонус кода.
      Просто си избери някоя друга зала .
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Естествено, че го пише в сайта. Аз също имах сметка в Poker Stars и трябваше да си направя нова. Направи си регистрация в друга зала (избор поне колкото си искаш) и спри да обиждаш, след като грешката е в теб.

Поздрави,
      Владо
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от neotrazima
      Мейла го получих преди няколко дни НО проблема идва от там че вече имам регистрация в PokerStars,обяснението което получих е ,,некоректна регистрация,, ПРЕДИ ТЕСТА НИКЪДЕ НЕ ПИШЕ ЧЕ АКО ВЕЧЕ СЪМ СЕ РЕГНАЛ НЯМА КАК ДА ПОЛЗВАМ ТАЗИ СМЕТКА.Това както и да го погледнеш е чиста проба НОМЕР.
      Здравей neotrazima,

Това е страницата с упътване за регистрация в PokerStars. В първия параграф пише, че

Можеш да получиш $50 в PokerStars само ако още не си регистриран там. Aко вече имаш регистрация в PokerStars, ще трябва да си избереш друга покер зала: обратно към покер залите за $50

Поздрави,

Станислав
    • neotrazima
      neotrazima
      Начален
      Първоначално публикувано от nadetoo82
      Мисля, че няма смисъл от повече мнения по темата. Първо чети, после пиши!
      В час ли сте?
    • neotrazima
      neotrazima
      Начален
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей neotrazima,

Това е страницата с упътване за регистрация в PokerStars. В първия параграф пише, че

Можеш да получиш $50 в PokerStars само ако още не си регистриран там. Aко вече имаш регистрация в PokerStars, ще трябва да си избереш друга покер зала: обратно към покер залите за $50

Поздрави,

Станислав
      Това излиза след успешно представяне на теста.А преди него? Направих си нова регистрация по правилата на PokerStrategy но и там няма $?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей neotrazima,

Не е необходимо тази информация да се вижда преди теста, защото покер зала се избира едва след успешно преминаване на нашия покер тест.

Колкото до другата ти сметка, вече сме те посъветвали да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на тази страница.

Поздрави,
      Надя
    • neotrazima
      neotrazima
      Начален
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей neotrazima,

Не е необходимо тази информация да се вижда преди теста, защото покер зала се избира едва след успешно преминаване на нашия покер тест.

Колкото до другата ти сметка, вече сме те посъветвали да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на тази страница.

Поздрави,
      Надя
      Напротив,мисля че е важно да е отбелязано преди теста.Защото дефакто аз реших теста но не получих 50$ в PokerStars както исках.Това уточнение щеше да ми спести половин час от живота,загубен в решаването на същия!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Аз не мисля, че преминаването на теста е загуба на време. Както и сам спомена, ти си избрал друга покер зала, в която да получиш началния капитал. Това, че вече имаш сметка в една покер зала, не означава, че не можеш да получиш $50 в друга партньорска зала.

Поздрави,
      Надя
    • neotrazima
      neotrazima
      Начален
      Хора... , Българи... Преди теста трябваше да споменете тези ДРЕБНИ ПОДРОБНОСТИ аз харесвам PokerStars и искам да играя там.Както и да е...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз

Редактирано от darkonebg:

Редактирам публикацията с оглед на нашите форумни правила!
    • neotrazima
      neotrazima
      Начален
      Не мисля.Въпроса е принципен,щом не е забранено значи е разрешено.Да,да ама не.В такива случаи почти винаги излиза някое скрито правило или микроскопичен текст,нали сме в България.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз

• kymupa
      kymupa
      Бронз
      Хора... , Българи... Преди теста трябваше да споменете тези ДРЕБНИ ПОДРОБНОСТИ аз харесвам PokerStars и искам да играя там.Както и да е...
      И аз обичам банички, ама като няма не ям.

Избери друга зала или си направи сам депозит.
    • neotrazima
      neotrazima
      Начален
      http://resources.pokerstrategy.com/forum/cards/edit.png