Глобул безжичeн интернет

• chokata
      chokata
      Бронз
      Търсих но не открих темата за интернетa в която бях писъл за това и пускам нова.
      Аз съм на Виваком с модем и флашка на тях,само че прави 2-3пъти проблеми нито модема нито флашката имах нет,та да попитам Глобул според вас добре ли им е безжичния интернет ?
  • 8 отговора
    • lubopokera
      lubopokera
      Бронз
      Да,супер е моя резервния ми е такув и нямам проблем само зависи кви МБ ще си вземеш
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Първоначално публикувано от lubopokera
      Да,супер е моя резервния ми е такув и нямам проблем само зависи кви МБ ще си вземеш
      Маи си зависи и къде се намираш или от трафика Мб всичко?

Oт Виваком съм/бях.... доволен,но от месец 2-3 пъти им се губи обхвата на телефони и интернети,модеми всичко а с турбо турнирите и 5мин са фатални :roto2:
    • lubopokera
      lubopokera
      Бронз
      Хахаха то дайе там и 2 мин са фатални зависи с кув стак си аз за тва зех на глобул че сум чувал че нямало проблем и засега наистина няма :)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Това за виваком е много вярно - като спре домашния, спира и мобилни интернет, дори при прекъсване на тока - аз се пробвах да им го обяснявам, ама те си знаят - Ами, госпожо, не може да е така... не може, ама е така - и на мен не ми изглежд логично, но фактите са си факти. Затова се разделих с тях. Сега съм на глобул - като цяло съм много по-доволна, макар преди 2 години, преди да ги сменя с виваком, бях по-доволна. Но като цяло няма прекъсвания и скоростта е добра, докато при виваком много често ми се е случвало нищо да не мога да отворя, обаждам им се, а те ми викат: Ми като се включат много хора, демек - видите ли колко сме популярни, скоростта пада.... Май виваком само с покритието могат да се хвалят, не и с качеството.

Пробвай и в мтел - може да то дадат да пробваш за ден-два, поне на мен ми го предложиха, но се отказах от тях.
    • Korl3on4o
      Korl3on4o
      Бронз
      Аз мтел не мога да ги понасям но интернета им не е прекъсвал никога така че ако го избереш предполагам няма да сбъркаш
      за глобъл нямам наблюдения
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Маи ще е на Глобул и на мене с Мтел не ми се занимава.Иначе им званях 2-3 пъти на тия от Виваком да ги нарейдам и те така отчиво и мазно ми говореха,че модема/флашката и телефонния обхват са различни работи :O .Аз да питам как тогава като се губи обхвата на телефона и нет на флашката нямам....добър нет ама с не много-добро покритие :fuuu:
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Аз също съм за м-тел. Цялото лято(последното) използвах тяхната флашка и съм доста доволен. Играх си на по 6-8 маси без проблем, но иначе за основен нет не става :D
    • pokerche93
      pokerche93
      Бронз
      На глобул след изтичането на бързите MB нямам никакъв проблем да играя играл съм месеци без проблем. Е ... имаше няколко ръце на който прекъсна и много откачах, но като цяло добре :D :fuckyeah