Въпрос за сребърните видео материали

• pc1000
      pc1000
      Бронз
      Здравейте , понеже много набързо преминах през статус сребро не ми остана време да изгледам "Най-добрите сребърни видео материали" от секцията "Сега ти си член със статус Сребро и имаш достъп до ново съдържание! " някой може ли да ми даде линк или да постне имената на най-добрите сребърни видеа ? Все пак базата е доста голяма а и не ми се започва с златните видеа преди да съм изгледал сребрата .
      Благодаря предварително !
  • 4 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей pc1000,

Трудно е да се каже кои са най-добрите материали,защото всички са полезни, а и от всеки може да научиш нещо ново.

Освен това не си уточнил какви материали те интересуват-кеш игри,турнири или дори омаха? На български език ли само или и на английски(а защо не и на руски)

В този ЛИНК съм ги сортирал по най-много гледания или това са материалите които са предизвикали най-голям интерес в българските покерстартези.
      И сам може да настройваш определените филтри и да избереш най-доброто за теб.

Поздрави,

Боби.
    • pc1000
      pc1000
      Бронз
      Първоначално публикувано от djbobbybb
      Здравей pc1000,

Трудно е да се каже кои са най-добрите материали,защото всички са полезни, а и от всеки може да научиш нещо ново.

Освен това не си уточнил какви материали те интересуват-кеш игри,турнири или дори омаха? На български език ли само или и на английски(а защо не и на руски)

Боби.
      Имам в предвид , трябва ми информацията от тази страница само ,че за сребро :

http://s2.ipicture.ru/uploads/20130429/HE252WWC.bmp

Иначе ме интересуват основно NL 6-max . И видеа за ХМ и други помощни софтуери .
      Бих се радвал някой който е сребро да постне скреен от тази страница за да мога да ги намеря .
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pc1000,

Радвам се да видя, че имаш интерес към стратегическите ни материали.

Можеш ли да отвориш страницата чрез следния линк: Ти имаш статус Сребро :)

Успех на масите!

Поздрави,
      Александър
    • pc1000
      pc1000
      Бронз
      Първоначално публикувано от AlpinaBG
      Здравей pc1000,

Радвам се да видя, че имаш интерес към стратегическите ни материали.

Можеш ли да отвориш страницата чрез следния линк: Ти имаш статус Сребро :)

Успех на масите!

Поздрави,
      Александър
      Благодаря ! Точно това ми трябваше .