Как да играем PES 2013 online ?

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

С приятел искаме да цъкаме PES 2013 [PC] online. Като пробвахме какво ли не. Сигурно 1000 различни архива с пароли, различни surveys и тн. и тн. Кой от кой по фейк. Само искат да им пратиш sms за да ти дадът паролата за архива и да спечелиш ipad, ipod, ip***a и тн.
      Пробвахме и с хамачи, но пак не можахме да се оправим.

Някой ако знае как се прави финта ще е супер да помогне. Като разбра се сме с кракнати версии. Ако не бяха нямаше да се мъчим толкова време. Ако не излизаше след 4 месеца новия PES можеше да си купим сегашния, но предвид, че е доста зле като цяло и не си заслужава да се дадът около 2х50лв. Ще бъде супер ако някой хелпне, плс :f_cry: .

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
  • 13 отговора
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      И аз съм пробвал, но доколкото знам няма как да стане с кракнат PES :(
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Не може с кракнат пес да стане. Ние цъкаме на x box се събираме по 3-4 човека и си праим турнири. :s_cool:
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Тъжно, май ще се вземе PES 2012 да се цъка, докато излезе 2014. 2013 е много пара, а и почти няма разлика с 2012.

Ние цъкаме на x box се събираме по 3-4 човека и си праим турнири.

nice!

Едно време го цъках много PES-a, както и Fifa-та. Взимах на бившите съученици по някой и друг кинт :] . Сега съм фиш, но да кача малко скила( последните 4-5 год. съм го цъкал не повече от трийсетина часа) и може да вкараме едно PES 2013 SNG :challenge
    • crazypsycholog
      crazypsycholog
      Бронз
      Мен лично ПЕС-а ме разочарова. Много лесен геймплей. Голям ценител съм обаче на Фифите. Имам последните 2, ако има повече кандидати може да си спретнем едно турнирче за фън-а :)
    • SSDbg
      SSDbg
      Бронз
      И аз предпочитам фифите... Имам 12,13 и 07, която ми е любима. Ако някой се чувства добър на Фифа2007, може да залагаме
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Едно време царуваше фифата - 96, 97, 98 и тн. до 03. Бях адски фен. Особенно Fifa 98 за SEGA Mega Drive II - В Е Л И К А и FIFA 96 (версията за зала), пак яка.

После дойде PES 3 около 2003-2003. В пъти по-добър от Фифата тогава. Много по-качествен беше, направо уникален. Много по-добра графика. Много по-добър геймплей. Много по-добри контроли и тн. и тн. Най-великия футболен симулатор! Fifa 2004, 2005 дори 2006 изглеждаха като набързо скалъпени игри от ученици в сравнение с PES3. Игра с 2-3 години по-стара от тях. Излязоха PES5, PES6 и тн и тн.
      Постепенно с годините почнаха да се изравняват по качество и последните 2-3 години фифата задмина великия PES. Все пак въпреки огромните финанси на EA пак доста години PES доминираха, но както и да е, сега фифата е по-добра като цяло.

Разбира се като фен на PES-а си го цъкам него и се надявам PES 2014, да кърти, но ще видим след 4-5 месеца :) .

btw нито PES 2013 FIFA2013 могат да се играят online пиратски. Фифата май може, но трябва да с онлайн код, дето пак струува някакви долари :( .
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Купихме си с фредна ПЕС 2013 вчера. При мен всичко е ОК. Тръгна, разцъках 3-4мача онлайн, но на него не му трагна. Все му изскача тая грешка -
      - An unexpected problem has occurred while communicating with the PES2013 server. 3-4 1аса се мъчихме и не го оправихме. Някой ако е имал подобен проблем да каже как го е оправил, ПЛС. Много е досадно. Да дадем 50лв и $40 и да не можем да играем. Супер досадно ;( .
    • Zaharieff94
      Zaharieff94
      Начален
      Човек не си губи времето с Пес-а.Като излезе новата фифа си я вземай нея.Сегашната е убиец , а за 14-ката ще видим.
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Първоначално публикувано от parodiq
      Едно време царуваше фифата - 96, 97, 98 и тн. до 03. Бях адски фен. Особенно Fifa 98 за SEGA Mega Drive II - В Е Л И К А
      True story! Тогава когато игрите бяха едно от най-смислените неща, които си мислехме че правим :D
    • iskren91
      iskren91
      Бронз
      Може защитната стена да му блокира връзката към сървъра или ако е през рутер, да му е затворен порт. Ако има фенове на Фифа 07 да пишат на ЛС може да направим няколко игри.
    • crazypsycholog
      crazypsycholog
      Бронз
      Вариантите за решение на проблема са 4:

1. "guys!! salvation is here!! someone told me how to fix this problem and it worked! im playing online now with no problems...
      this is what you need to do: download a program called tcpoptimizer (http://www.speedguide.net/downloads.php)...and than run it.
      after that..select custom button bellow...and than you can write a number next to: "TMU" - enter the number - 1370 and thats it...click apply or ok...you are done! enjoy playing! fantastic...so sad though that konami had no info about this and some random guy helped me with it...cheers!!! ))"

2. Да си направи нова регистрация в ПЕС-а с нов имейл.

3. Да изтегли ръчно най-новият пач от сайта на Конами.

4. Да пробвате с Хамачи.

Хубаво е да пробва вариантите последователно - от 1-ия до последният докато не се получи връзката. :)
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Много е добре Пес-а ама от 2011 нататък нищо качественно.Все пак 2011 си остава N1 като цяло за двата симулатора.С едно приятелче,голям фен на Барса , а аз съм заклет Мадретист като седнем удряме по 10-тина часа с Gamepad много стабилно се получава :)
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Мерси за помощта :) . Той писа на съпорта на Конами и от там му помогнаха. После пак сдаде багажа и от интернет провайдера му сменяха рутера и оправяха някакви портове. Сега си цъкаме стабилно през 1-2 дни. Като съм с някаква кофа джойстик за 15 кинта без аналози и си скъсах нервите. Вчера поръчах този звяр , който пристига днес или утре и ще мятаме яки мачове. В бг. е цифра от всякъде, но 90-100лв. си заслужават за тоя красавец. Все още имам старата жична версия някаква загубена по кашоните в нас и е най-якия джойстик, с който съм играл някога. Ето и снимка на идващото бижу:

:s_love: :s_love: :s_love: :s_love: :s_love: :s_love: