как точно се тегли от покерстарс

• 8 отговора
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      още един въпрос на дебитна или на кредитна карта трябва си изтегля парите?И дали на Visa Pay върши работа?
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей proto920311 ,

Принципно по метода по който си депозирал,така трябва и да изтеглиш.

Освен това е възможно да ти поискат да верифицираш сметката си което е стандартна процедура.

Най-добре запознат с твоята сметка е съпорта на Покерстарс и за да станат по-бързо нещата се обърни към тях.

support@pokerstars.com

Поздрави,

Боби.
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Минималната сума за теглене към карта е $100. Мисля, че имаше вариант да се изтеглят по-малки суми чрез банков трансфер (т.е. не чрез номера на картата, а номера на самата сметка), но не знам дали и там нямаше минимум, можеш да провериш на сайта на покерстарс за повече информация.
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      Аз лично не съм депозирвал пари иначе щях да успея да се справя.Всички пари които ги изкарах се дължат на последните 2 дни в които успях да вляза на 3 финални маси от които имах 1,3 и 7 място :)
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      а да и все пак дебитна или кредитна карта трябва за да си ги изтегля?
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Както ти казах - не можеш да изтеглиш към карта по-малко от $100, което смятам, че отговаря на въпроса ти, но все пак - повечето хора използват дебитни.
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Нз колко беше минимума за теглене тъй като аз тегля с банков трансфер но пък и никога не съм теглил по-малко от 1000$ . Според мен най-добре се обърни към съпорта на Страс-а те ще ти отговорят на всякакви въпроси а и също така дали ще е нужно да си верифицираш сметката. Което си е стандартна процедура.
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Специално сайта на ПС е супер компетентно направен и има отговорите на всички въпроси, стига да го отворим и да потърсим това, което ни интересува :

Currently the Direct Bank Transfer cashout limits for Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, French Guiana, Germany, Gibraltar, Guadeloupe, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Lichtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Martinique, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Reunion Islands, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United Kingdom are:

US $10 - minimum cashout
      US $49,999 - maximum cashout
      Maximum of 1 transfer per 24 hours

Да изпреваря вероятно следващия въпрос - тъй като не си депозирал, имаш само 1 опция за теглене и тя е директния банков трансфер, разяснен по-горе. За да се случи изтеглянето на заработените от теб средства всичко, което трябва да направиш е да си въведеш банковата сметка (не, няма значение дали картата към нея е кредитна или дебитна) и до няколко дни те ще са при теб. Какви ще са таксите зависи от банката, чийто клиент си, като така или иначе няма как да изтеглиш по-малко от $100 чрез нещо различно от гореспомената опция.