Омаха ХИ ПЛ

• 3 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, MrNiki666

Така като гледам е имало преиграване на ръката.
      Никога не съм ползвал тази опция, но се състои в това да се рздаде 2 пъти търн и ривър и се получава, нещо като две различни ръце.

Поздрави,
      Иван.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      явно и двамата са маркирали преиграване на ръцете
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Това е специалната опция на софтуера на PokerStars "Играй два пъти"/(Run it twice)

"Ол-ин потовете са неизменна част от покера и независимо дали ви харесва или не, най-добрата ръка не винаги печели. Но с опцията „Играй два пъти” на PokerStars можете да се опитате да промените резултата, като раздадете всички останали карти два пъти и разделите пота между двата борда.

Когато в дадена ръка не може да има повече залози и всички участници са активирали опцията „Играй два пъти”, останалите общи карти ще бъдат раздадени два пъти в два отделни борда. Потът се разделя поравно между двата борда, като двете половини на пота се присъждат в зависимост от крайните резултати за всеки борд. Така че, ако асата на опонента ви спечелят при първия борд, все още имате шанс да ги победите и да получите пари във втория! "

Не съм виждал в нашия форум обсъждана тази специална опция, на мен ми се вижда доста полезна и намаляваща вариацията,когато играем срещу силни опоненти. По слабите играчи често се вкарват назад срещу нас и нямаме нужда от тази опция,а и те не знаят за нея.Покерстарс не взима допълнителен рейк за тази опция и не е достъпна в турнири.

Поздрави,

Боби.