Strategy poin

• 8 отговора
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Да стратеджи точки ще трупаш и ако продължиш със същия акаунт, а също така и ако си направиш в някоя друга зала пак през PokerStrategy.com. Отностно 50-те долара, аз не съм ги използвал и не съм сгурен, но мисля, че те ти се водят като първи депозит, което означава, че ако депозираш сега твой пари няма да има бонус в/у тях.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Stanislav9005,

Ако депозираш в същата си сметка в bet365 автоматично ще получиш бонус от 100% до $500 и ще продължиш да печелиш StrategyPoints

Не са необходими допълнителна регистрация или бонус код за това. Когато направиш първия си депозит, бонусът от 100% до $500 ще бъде активиран автоматично.

За всеки 1 200 събрани Merit Points ще получиш по $10 от бонуса. Имаш 60 дни, за да изчистиш целия бонус.

Поздрави,

Станислав
    • Stanislav9005
      Stanislav9005
      Бронз
      мерси за отг. да попитам мога ли да направя килпче на моя сесия и някои от трениорите или там каквито се водят да напраи анализ или незнам и аз нещо подобно
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Кой вариант играеш и с каква стратегия?

П.П.: "Водим" се професионални покер треньори. Всеки от нас е специалист в своята стратегия и тя носи единственият или основният му доход, някои от нас са специализирани в повече от една.

Поздрави,
      darkonebg
    • BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Има форуми за анализи на ръце. :)
      Поздрави!
    • Stanislav9005
      Stanislav9005
      Бронз
      играя СГС но явно имам проблеми щом загубих бонуса.... и бях даже 95 $ но като трагна назад и ......
      та нуждая се от помощ.... малко савети
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Спазваше ли правилата на управлението на банката? Придържаше ли се стриктно към стратегията, описана в статиите? Подобни суингове са възможни , но малко вероятни.

И да, винаги съществуват форумите за анализ на ръце и тренировките в сайта.

Частните прегледи на сесии и тренировки са както се подразбира платени, но от много време не сме правили преглед на сесия на потребител и ще разгледаме този вариант също, така че следи внимателно новите промоции!

Поздрави,
      darkonebg
    • Stanislav9005
      Stanislav9005
      Бронз
      спазвах ги донякаде играх си на лимита за моита банка но сам губил по 10-15 баи ина понякога . За стратегията не играх 1 кам 1 като в стиите побеждавах лимита си и пробвах да играя малко повече раце