5$ A10s на балона

• tlapkov
      tlapkov
      Бронз
      Здравейте,
      може да се каже, че съм нов в покера, тъй като играя от 9-10 месеца. Вдъхновен от блога на БАХ :) последните дни играя СНГ :) през последните дни имам 1-ви и втори места често. Изиграх тази ръка на балона и след това всички започнаха да ми пишат, че не мога да играя. Знам, че е слаба ръка, но точно в тази ситуация някак си имах предчувствие, че мога да я играя. Очаквам и Вие да ме укорите, но все пак реших да я постна :)

$75/$150 No Limit Holdem
      888
      4 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      CO paula722 ($875) 6bb
      BTN tlapkov ($2,952) 20bb
      SB PhilEyrii ($3,098) 21bb
      BB sion84 ($2,075) 14bb

Pre-Flop: ($225, 4 players) tlapkov is BTN 10:heart: A:heart:
      1 fold, tlapkov raises to $450, PhilEyrii goes all-in $3,098, 1 fold, tlapkov goes all-in $2,502

Flop: 6:diamond: 10:spade: 6:club: ($6,054, 2 players, 2 all-in)

Turn: 4:diamond: ($6,054, 2 players, 2 all-in)

River: A:spade: ($6,054, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $6,054 tlapkov shows 10:heart: A:heart: PhilEyrii shows Q:club: Q:heart: tlapkov wins $6,054 (net +$3,102) PhilEyrii collects $146 (net -$2,952)
  • 3 отговора
    • pArCh0n
      pArCh0n
      Платина
      Здравей tlapkov,

Рейз до 300 е достатъчен при тези нива на блайндовете. 450 е загуба на пари. Имаме лесен фолд, след като големия стак пушва при наличието на играч с 6ББ. Това наистина е груба грешка, която си допуснал. Правилната игра на балона е от изключително значение и това е мястото, което ще ти печели пари или съответно губи.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави,
      pArCh0n
    • tlapkov
      tlapkov
      Бронз
      Благодаря за анализа. Знам, че я отиграх зле и че беше късмет излизането на А на ривъра. Просто този играч влезна 3 пъти олл-ин и .... така. Ще си взема поука и другия път няма да я играя така.
      Още веднъж благодаря за анализа.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте

tlapkov ще те помоля за в бъдеще да не публикуваш резултата на ръката. Това само рефлектира на дискусията и на анализа. Ако сметнеш за необходимо да оставаш резултата то го скривай с опцията "spoiler", така както аз съм направил с публикацията ти.

Благодаря за анализа. Знам, че я отиграх зле и че беше късмет излизането на А на ривъра. Просто този играч влезна 3 пъти олл-ин и .... така. Ще си взема поука и другия път няма да я играя така.
      Още веднъж благодаря за анализа.

Тук сме да помагаме и да ти помогнем да подобриш играта си. Очакваме да публикуваш ръце за анализ минимум 4-5 дни седмично по минимум 4-5 ръце :s_thumbsup: .

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Антоан :pokerface: